• ۲۲ / تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۴
  • شناسه خبر : 31886

آغاز ثبت نام چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی

مسؤول برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی گفت: افراد جویای کار، متقاضیان فرصت‌های شغلی بهتر، دانشجویان، افراد مستعد و دارای مهارت می‌توانند از امروز ۲۱ تیر، در آزمون استخدام بخش خصوصی ثبت‌نام کنند. به گزارش اول فارس ؛ آقای محمدحسین قمری در حاشیه مجمع هماهنگی بخش خصوصی سال ۱۳۹۹ در مرکز همایش‌های صدا و سیما آغاز […]

مسؤول برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی گفت: افراد جویای کار، متقاضیان فرصت‌های شغلی بهتر، دانشجویان، افراد مستعد و دارای مهارت می‌توانند از امروز ۲۱ تیر، در آزمون استخدام بخش خصوصی ثبت‌نام کنند.
آغاز چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی

به گزارش اول فارس ؛ آقای محمدحسین قمری در حاشیه مجمع هماهنگی بخش خصوصی سال ۱۳۹۹ در مرکز همایش‌های صدا و سیما آغاز ثبت‌نام چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی را اعلام کرد و گفت: افراد جویای کار، متقاضیان فرصت‌های شغلی بهتر، دانشجویان، افراد مستعد و دارای مهارت می‌توانند از روز ۲۱ تیر، در آزمون استخدام بخش خصوصی که حدود ۱۸ هزار و ۵۰۰ موقعیت شغلی در بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ شرکت دانش بنیان، صنعتی و تجاری بخش خصوصی برگزار می‌شود، ثبت‌نام کنند.
دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی با اشاره به اینکه این آزمون از ۲۱ تیر به مدت دو هفته مهلت ثبت‌نام دارد گفت: داوطلبان می‌توانند در ۹ دسته شغلی با ۲۶۴ عنوان شغلی به رقابت پرداخته و بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا دو دسته شغلی، ثبت‌نام کنند و از فرصت استخدام در یکی از ۲ هزار و ۴۰۰ شرکت بخش خصوصی بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به اینکه دسته‌های شغلی این آزمون عبارتنداز «مالی، اداری و حقوقی»، «مهندسی، فنی و اجرایی»، «هنر، رسانه و آموزش»، «مدیریتی»، «کارشناسی و ارائه خدمات»، «سلامت»، «بازاریابی و فروش» و «فناوری اطلاعات»، تصریح کرد: نکته ویژه این آزمون، اعلام نیاز برخی سازمان‌ها و شرکت‌ها به دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی برای جذب بیش از هزار نیرو به‌طور جداگانه در موقعیت‌های جداگانه در موقعیت‌های مختلف است. از جمله این سازمان‌ها، سازمان صدا و سیما با اعلام نیاز ۱۰ هزار نیرو، گروه صنعتی فولاد هیربد با اعلام نیاز ۳ هزار نیرو، شرکت مهندسی کیان ترابر، ذوب فولاد امید آریان، مجموعه فروشگاه‌های رفاه، بیمه پاسارگاد، بیمه کارآفرین و تعدادی دیگر از شرکت‌ها و سازمان‌ها که اسامی کامل آن‌ها در دفترچه راهنمای چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی درج شده است.
آقای محمدحسین قمری با بیان اینکه چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی به صورت سراسری در ۳۱ استان کشور برگزار و ثبت‌نام آن به صورت اینترنتی و از طریق سایت inre.ir انجام می‌شود، افزود: آزمون استخدام بخش خصوصی در دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول آن به صورت اینترنتی در مهر امسال برگزار خواهد شد که شامل آزمون‌های شخصیت شناسی، دانش و مهارت‌های عمومی و تخصصی هر شغل از طریق پاسخگویی به سؤالات چند گزینه‌ای بوده و مرحله دوم آن در قالب مصاحبه حضوری با شرکت‌ها برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر درمورد جزئیات آزمون، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود، استان‌های محل برگزاری آزمون و… دفترچه راهنمای آزمون را از inre.ir دریافت کنند.

آزمون استخدام بخش خصوصی

ثبت دیدگاه