• ۱۵ / آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۹
  • شناسه خبر : 16788

استیضاح وزیر جهاد کشاورزی قطعی و رسمی است ؟!

کانون کشاورزان وروستائیان حزب اعتدال و توسعه معنقد است استیضاح محمود حجتی براساس آئین نامه داخلی مجلس قطعی است. در کانال تلگرامی این کانون آمده است: براساس  ماده ۲۰۹- چنانچه در هر دوره مجلس، سه بار با رأی اکثریت نمایندگان حاضر، سؤالات نمایندگان از هر وزیر وارد تشخیص داده شود طرح استیضاح وزیر در صورت […]

کانون کشاورزان وروستائیان حزب اعتدال و توسعه معنقد است استیضاح محمود حجتی براساس آئین نامه داخلی مجلس قطعی است. در کانال تلگرامی این کانون آمده است: براساس  ماده ۲۰۹- چنانچه در هر دوره مجلس، سه بار با رأی اکثریت نمایندگان حاضر، سؤالات نمایندگان از هر وزیر وارد تشخیص داده شود طرح استیضاح وزیر در صورت رعایت مفاد اصل هشتاد و نهم (۸۹) قانون اساسی و آیین‌نامه داخلی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

کارت زرد اول یکم خرداد ۱۳۹۷
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی سه‌شنبه، اول‌خرداد درباره وضعیت تنظیم بازار گوشت سفید و اقدامات این وزارتخانه برای تنظیم بازار، از توضیحات محمود حجتی قانع نشدند.

کارت زرد دوم ۱۰ تیر ۱۳۹۷
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر جهاد کشاورزی درباره واردات دان مرغ قانع نشدند.

کارت زرد سوم ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
در جریان طرح سوال ۴۰ نفر از نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی در مورد ایجاد اختلال در فعالیت و زندگی صیادان ایرانی در آب‌های دریای عمان، از توضیحات وزیر جهاد کشاورزی قانع نشدند.

کارت زرد چهارم  ۱۴ آبان ۱۳۹۸
از ۱۹۴ نماینده حاضر در مجلس، ۱۱۹ نماینده از پاسخ‌های محمود حجتی با سوال مرادی نماینده بندرعباس درباره علت اعطای مجوز صید به صورت صنعتی به کشتی‌هایی با مالکیت چین در آب‌های خلیج فارس و عمان قانع نشدند.

ثبت دیدگاه