اعلام زمان فروش اقساطی پژو ۲۰۷ و پژو پارس

ایران خودرو در نظر دارد فروش اقساطی محصولات خود را ویژه خردادماه ۹۸ آغاز نماید.به گزارش اول فارس ، شرکت ایران خودرو اعلام کرده است قصد دارد تعداد بسیار محدود از چهار محصول خود را به صورت اعتباری  از ساعت ۱۱صبح روز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه به فروش رساند.

بر اساس پیش بینی های صورت گرفته کسانی که پیش از این در طرح های فروش فوی یا فروش مدت دار و اعتباری دو شرکت سایپا و ایران خودرو حضور داشته و نسبت به خریداری خودرو اقدام کرده اند قادر به مشارکت در این طرح نیستند.

اعلام زمان فروش اقساطی پژو ۲۰۷ و پژو پارس

بر این اساس اعلام شده است در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند.

از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد. ضمنا” چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا” از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و …) وجود ندارد.

 قیمت و نوع خودروهایی که در این طرح عرضه می شوند در جدول زیر آمده است.

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

منبع:خبرآنلاین

نوشته های مشابه
قائم‌ مقام شرکت ایران‌خودرو بازداشت شد
بهرام پارسایی:افزایش قیمت خودروهای پیش‌فروش شهریور تا دی خلاف قانون است
بهرام پارسایی:قول مساعد خودروسازان برای تسریع در تحویل خودروهای ثبت‌نامی

ثبت دیدگاه