قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

افزایش قیمت در خودروهای سایپا و ایران خودرو |قیمت روز خودرو پنجشنبه ۱۱ مهر

روند افزایش قیمت خودروها در بازار ادامه دارد و امروز هم قیمت انواع محصولات سایپا و ایران خودرو تا یک میلیون و ۵۰۰هزار تومان گران شده‌اند. طوری که تنها دو محصول سایپا امروز با کاهش جزئی روبرو هستند و بقیه ساز گرانی را کوک کرده‌اند.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۸

امروز خودرو‌های سایپا به روند افزایش قیمت خود در روز گذشته ادامه می‌دهند. امروز کوییک دنده‌ای با افزایش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی به ۶۲ میلیون تومان رسیده است. تیبا ۲ امروز در حدود ۱۰۰ هزار تومان گران شده و با قیمت ۵۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. تیبا صندوق‌دار امروز افزایش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. این محصول با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی به ۴۹ میلیون تومان رسیده و دوباره به مرز ۵۰ میلیونی نزدیک شده است. در طرف مقابل ساینا با کاهش قیمت ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی در بازار ظاهر شده و با قیمت ۵۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

قیمت روز پراید امروز پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۸

به گزارش اول فارس ، پراید امروز در بازار رفتار دوگانه‌ای دارد. پراید سایپا ۱۳۱ بعد از افزایش قیمتی که دیروز تجربه کرد، حالا سرجایش ثابت ایستاده و با قیمت ۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. از طرف دیگر پراید وانت با وجود اینکه در طرح‌های فروش سایپا عرضه می‌شود، دچار افزایش  قیمت ۱۰۰ هزار تومانی شده و به ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ کمی از افزایش قیمت روز گذشته را جبران کرده و در حد ۱۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز پراید هاچ‌بک در حال حاضر ۴۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

قیمت روز محصولات سایپا امروز پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۴۶,۶۰۰,۰۰۰
۴۶,۷۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۱,۷۰۰,۰۰۰
۴۱,۷۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۳,۴۰۰,۰۰۰
۴۳,۳۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۴۹,۰۰۰,۰۰۰
۴۸,۷۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۳,۷۰۰,۰۰۰
۵۳,۶۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۴,۲۰۰,۰۰۰
۵۴,۳۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۷۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۸

کسی جلودار محصولات ایران خودرو نیست. امروز اغلب خودرو‌های این شرکت سبزپوش در بازار ظاهر شده‌اند و به روند عجیب افزایش قیمت ادامه می‌دهند. امروز سمند LX در بازار با افزایش قیمت ۴۰۰ هزار تومانی به حدود ۷۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده و سمند EF۷ حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده است. این در حالی است که سمند EF۷ جزو معدود محصولات ایران خودرو است که در طرح‌های فروش عرضه می‌شود و قاعدتا این موضوع باید باعث کاهش قیمت این محصول شود. اتفاقی که دقیقا برعکس آن پیش آمده و شاهد گران‌تر شدن سمند EF۷ هستیم.

امروز پژو ۴۰۵ در بازار تا ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را پشت سر گذاشته است. طوری که پژو ۴۰۵ GLX در بازار با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی به ۷۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده و مدل دوگانه‌سوز آن حدود ۲۰۰ هزار تومان گران شده. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در حال حاضر روی ۷۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ایستاده است. بیشترین افزایش قیمت در بین انواع پژو ۴۰۵ برای پژو ۴۰۵ SLX اتفاق افتاده که در بازار با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی به ۸۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ تیپ در در ادامه روند روز گذشته حدود ۲۰۰ هزار تومان دیگر گران شده و به ۷۷ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ افزایش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. قیمت این محصول امروز ۶۰۰ هزار تومان بالا رفته و حدود ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. از طرف قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز به ۹۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده که نسبت به روز قبل حدود ۸۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

پژو پارس که از روز گذشته دوباره به کانال ۹۰ میلیونی برگشته، امروز در بازار حدود ۵۰۰ هزار تومان دیگر گران شده و با قیمت ۹۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. رانا هم امروز در ادامه روند قبلی ۲۰۰ هزار تومان گران شده و به ۷۵ میلیون تومان رسیده است.

دنا از قاعده افزایش قیمت محصولات ایران خودرو مستثنی نیست. دنا پلاس امروز بیشترین افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده و  با افزایش یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به ۱۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده. باید توجه داشته باشید که این محصول جزو معدود محصولات ایران خودرو است که در طرح‌های فروش عرضه می‌شود. هرچند این مورد نتوانسته تاثیری در کنترل قیمت آن بگذارد. از طرف دیگر امروز دنا پلاس توربو در بازار با افزایش یک میلیونی روبرو است و حدود ۱۶۳ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۳,۴۰۰,۰۰۰
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۲,۰۰۰,۰۰۰
۸۱,۳۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۱,۸۰۰,۰۰۰
۷۱,۵۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۷۵,۶۰۰,۰۰۰
۷۵,۴۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۸۰,۲۰۰,۰۰۰
۷۹,۷۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۹۰,۵۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲
۷۷,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۸۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵
 ۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۹۱,۹۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار
۹۲,۶۰۰,۰۰۰
۹۱,۸۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۴,۸۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲
 ۱۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ ۱
۱۲۰,۵۰۰,۰۰۰
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
 ۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۲,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو ۲۰۷ دنده‌ای
۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ ۲
۱۳۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز هم مثل روز‌های گذشته سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X33 در بازار حدود ۲۱۵ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۲۱ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X33 نیست. برای مثال MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۲ میلیون تومان است و حدود ۱۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۰ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود ۱۵ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۰ میلیون تومان است و حدود ۲۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام ۳۱۵ هاچ‌بک
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۸

محصولات کرمان موتور به روند همیشگی خود، یعنی ثبات قیمت برگشته‌اند و امروز تغییری در قیمت‌ها ایجاد نکرده‌اند. جک J۴ امروز در بازار با قیمت ۱۳۸ میلیون تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۱۲ میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. توجه داشته باشید که کرمان موتور قیمت محصولاتش را بالاتر از نرخ‌های بازار در نظر می‌گیرد. برای مثال نرخ مصوب جک J۴ در کارخانه ۱۵۰ میلیون تومان است. امروز جک S۳ بدون تغییر نسبت به روز گذشته و حدود ۲۷ میلیون کمتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. قیمت روز جک S۳ در بازار ۱۸۳ میلیون تومان و در کارخانه ۲۱۰ میلیون تومان است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای جک S۵ به اوج خود می‌رسد. طوری که این خودرو در بازار ۲۵۹ میلیون تومان است، اما کرمان موتور در طرح‌های فروش آن را حدود ۴۲ میلیون بیشتر و با نرخ ۳۰۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز پنجشنبه ۱۱ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
 ۲۵۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰
نوشته های مشابه
قیمت خودرو در ۲۴ بهمن:سایپا ۱۳۱ با قیمت ۵۹ میلیون تومان/ پژو پارس ۱۱۷ میلیون /سمند ال ایکس ۹۶ میلیون / پژو ۲۰۶ تیپ ۵ (ساده) ۱۱۸ میلیون /
قیمت روز انواع خودرو‌های داخلی امروز ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
قیمت روز خودرو در بازار امروز سه‌شنبه اول مردادماه

ثبت دیدگاه