• ۰۵ / اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۲۰:۱۳
  • شناسه خبر : 6533

اقدام شجاعانه مامور پلیس اصفهان در نجات یک جوان از مرگ حتمی

 معاون اجتماعی پلیس استان از اقدام شجاعانه مامور پلیس شهرستان “نجف آباد” که باعث نجات یک جوان از مرگ حتمی شده، خبر داد. به گزارش اول فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “مختار درخشان” با اعلام این خبر  گفت: در پی وقوع حادثه تصادف بین ۲ تریلر با یکدیگر که در اتوبان […]

 معاون اجتماعی پلیس استان از اقدام شجاعانه مامور پلیس شهرستان “نجف آباد” که باعث نجات یک جوان از مرگ حتمی شده، خبر داد.

به گزارش اول فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “مختار درخشان” با اعلام این خبر  گفت: در پی وقوع حادثه تصادف بین ۲ تریلر با یکدیگر که در اتوبان شهید کاظمی شهرستان  “نجف آباد” رخ داد، لوله ها و تیرآهن های داخل تریلر جلویی به خودرویی که از پشت به آن برخورد کرده وارد شده و با راننده و سرنشین برخورد می کند.

وی با بیان اینکه در این حادثه مقداری از لوله ها به صورت، سر و سینه فرزند جوان راننده اصابت کرده، اظهار داشت: در این لحظه واحد گشت یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان “نجف آباد” که در محل به گشت زنی می پرداخت با مشاهده صحنه بلافاصله به یاری مصدومان شتافت.

معاون اجتماعی پلیس استان عنوان کرد: استوار “علی اصغر بهارلویی” مامور وظیفه شناس گشت یگان امداد با به خطر انداختن جان خود وارد کابین تریلر شده و لوله ها و تیرآهن ها را از بدن فرزند جوان بیرون کشیده و با مهارت خاصی او را از زیر لوله ها و تیرآهن ها خارج کرده و به سرعت به بیمارستان منتقل می کند.

سرهنگ درخشان با بیان اینکه این مامور وظیفه شناس با اقدام شجاعانه و سریع خود باعث نجات جان جوان مصدوم در این حادثه شد، اظهار داشت: روز گذشته پدر و فرزند نجات یافته که اهل یکی از استان های شمالی کشور بودند با مراجعه به دفتر ۱۹۷ فرماندهی انتظامی استان از این مامور تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است، پدر فرزند نجات یافته در این حادثه در دفتر ۱۹۷ پلیس اصفهان، گفت: من وخانواده ام همیشه این مامور را دعا می کنیم وجان فرزندم را مدیون او هستیم.

وی افزود: او با شجاعت و ازخود گذشتگی تمام، جان پسر جوانم را نجات داد که به مسئولان نیروی انتظامی به دلیل داشتن چنین نیروهایی صمیمانه تبریک می گویم.

ثبت دیدگاه