بازگشت ساعت کار ادارات استان فارس به روال قبل

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس دوشنبه اعلام کرد: ساعت کار تمامی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان، فرمانداری ها، بانک ها، شهرداری ها و مؤسسه های عمومی غیر دولتی از روز سه شنبه هجدهم تیرماه جاری به روال قبل بازخواهد گشت.

به گزارش” اول فارس “این تغییر ساعت بر اساس ابلاغیه معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور مبنی بر بازگشت ساعت کار ادارات ۲۷ استان کشور به روال قبل انجام می شود.

نتیجه تصویری برای بازگشت ساعات کار اداری به حال خود
براین اساس ، فعالیت دستگاه های اجرایی، ادارات، سازمان ها و مجموعه های خدمات رسان استان فارس در تمامی شهرستانها  از ساعت ۷:۳۰ صبح آغاز و در ساعت ۱۴:۳۰ پایان می یابد.
در گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استاندار فارس تاکید شده که تمامی دستگاه های اجرایی مدیریت صحیح مصرف برق و صرفه جویی حداکثری برای جلوگیری از ایجاد خاموشی در شبکه را مد نظر داشته باشند.
بر اساس  گزارش” اول فارس “، تنظیم دمای محیط کار با حداقل ۲۵ درجه سانتیگراد، از مدار خارج کردن سیستم های سرمایشی و روشنایی بعد از پایان وقت اداری و استفاده از مولدهای اضطراری تولید برق در ساعت ۱۱ تا ۱۴ و ۳۰ در فصل تابستان از جمله مواردی است که رعایت آن از سوی تمام دستگاه ها و مجموعه ها مورد تاکید است.
لازم به ذکر است که عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ۱۵ تیرماه جاری اعلام کرد که به جز چهار استان خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان که پیش از این به دلیل شرایط خاص دمای هوا، با تغییر ساعات کار در آن استان‌ها موافقت شده است، در سایر استان‌ها، از جمله تهران، به منظور حفظ کیفیت ارائه خدمت به مردم و مراجعان، هرگونه تغییر در ساعت کار ادارات، ممنوع است.
پیش از این، ساعت کار تمام دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان فارس با هدف صرفه جویی در منابع انرژی از روز یکشنبه نهم تیرماه جاری تغییر کرده بود.
از ابتدای تیرماه جاری ساعات کار ادارات در ۱۵ شهرستان گرمسیری جنوب استان تغییر کرده بود که این مساله به ۱۴ شهرستان دیگر نیز تعمیم داده شد و همه استان تغییر ساعت کاری را تجربه کردند.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه