فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو

برنامه فروش فوق العاده ایران خودرو : یک شنبه ۴ خرداد پیش ثبت نام/چهارشنبه ثبت نام قطعی

نخستین پیش فروش فوق العاده گروه صنعتی ایران خودرو براساس ضوابط جدید فروش خودرو از روز چهارشنبه هفتم خرداد آغاز می‌شود.

۷ خرداد؛ آغاز فروش فوق العاده ایران خودرو
به گزارش اول فارس از ایران خودرو ، به منظور افزایش عرضه کارخانه‌ای خودرو به بازار، نخستین فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از چهارشنبه هفتم خرداد آغاز می‌شود. 
پیش ثبت نام از روز یکشنبه ۴ خرداد آغاز می‌شود و ضروری است متقاضیان قبل از ورود به سایت فروش ایران خودرو در روز چهارشنبه هفتم خرداد، دارای کد کاربری و رمز عبور باشند.
برمبنای این گزارش، طرح فروش فوق العاده محصولات پرتیراژ ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، کنترل بازار و حذف سوداگری و عرضه عادلانه خودرو با موعد تحویل حداکثر سه ماه به اجرا گذاشته می‌شود. 
این طرح از روز چهارشنبه آغاز می‌شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. با پایان مهلت یک هفته‌ای و ثبت نام تمامی متقاضیان، با استفاده از سازو کار قرعه کشی در حضور نهاد‌های نظارتی، ثبت نام کنندگان نهایی مشخص خواهند شد.
طبق تصمیمات اتخاذ شده، پس از گذشت ۷۲ ساعت از اتمام دوره زمانی ثبت نام فهرست اسامی انتخاب شدگان از سایت ایران خودرو و همچنین ارسال پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد. 
مشتریان انتخاب شده ملزم خواهند بود تا ظرف مدت ۴۸ ساعت اقدام به تکمیل وجه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو کنند. وجوه متقاضیانی که جزو ثبت نام کنندگان نهایی نیستند نیز ظرف مدت ۷ روز عودت خواهد شد. تحویل خودرو نیز تا حداکثر سه ماه از زمان تکمیل وجه انجام خواهد شد. 
این گزارش می‌افزاید، در برنامه فروش فوق العاده ایران خودرو به منظور حذف واسطه گران و سودجویان در فرآیند فروش، محدودیت‌هایی مانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر شماره ملی، عدم خرید خودرو در ۳۶ ماه اخیر از ایران خودرو و سایپا، دارا بودن سن حداقل ۱۸ سال و ارایه گواهینامه رانندگی لحاظ خواهد شد. 
از سوی دیگر به منظور حذف دلالان از فرآیند فروش، هیچ گونه سود مشارکتی به وجوه پرداختی تعلق نخواهد گرفت و در صورت عدم مراجعه مشتری به نمایندگی پس از گذشت سه ماه از تحویل، گارانتی خودرو ابطال خواهد شد. در رهن بودن سند خودرو به مدت یک سال از مصوبات فروش فوق العاده است.
نوشته های مشابه
وضعیت شیوع کرونا ومبتلایان جدید در استان فارس/۱۶خرداد
فولکس‌واگن نیووس مدل ۲۰۲۱ را بهتر بشناسید
زمان پیش فروش ۴۵هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو اعلام شد
گران ترین و عجیب ترین میوه‌های جهان + تصاویر
کشف جنازه حلق آویز دختر ۱۵ ساله در نی ریز
الهام حمیدی : مادر شدم +عکس

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۹

  دلیل چیست که هرکه گواهینامه نداردنمیتواند ثبت نام کند .افرای هستن تا الان توان خرید ماشین نداشته اند الان دارند ولی چون گواهینامه ندارند حق خرید ماشین ندارند .مسخره هست بخدا اونا هم اهل این مملکت هستنند


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۳۹۹

  چرا اینقدر دروغ میگن من ازصبح تا حالا هنوز موفق به ثبت نام خودرو نشدم وسایت باز نیست


  پاسخ