• ۱۰ / آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۴
  • شناسه خبر : 16506
لزوم ورود نهادهای مسئول به موضوع سرویس مدارس

بعد از گذشت۴۰ روز از بازگشایی مدارس شیراز: دانش آموزان سرویس و رانندگان قرارداد ندارند

در حالی که که ۴۰ روز از بازگشایی مدارس در شیراز می گذرد بسیاری از دانش آموزان متقاضی  از سرویس رفت و آمد مناسب برخوردار نشده یاخودرو- سرویس های معرفی شده به اولیاء دانش آموزان، حاضر به عقد و پذیرش شرایط نامشخص حقوقی ناظر بر سرویس مدارس  نشده اند. به گزارش اول فارس، این در […]

در حالی که که ۴۰ روز از بازگشایی مدارس در شیراز می گذرد بسیاری از دانش آموزان متقاضی  از سرویس رفت و آمد مناسب برخوردار نشده یاخودرو- سرویس های معرفی شده به اولیاء دانش آموزان، حاضر به عقد و پذیرش شرایط نامشخص حقوقی ناظر بر سرویس مدارس  نشده اند.

به گزارش اول فارس، این در حالی است که در آخرین نشست شورای آموزش و پرورش استان فارس، گزارشاتی به استاندار فارس ارائه  و به اطلاع مردم رسانده شده است که گویا هیچ مشکلی در  خصوص سرویس مدارس وجود ندارد.

نبود سرویس کافی در مدارس شیراز در حالی است که بسیاری از رانندگان معرفی شده در حالی رغبتی به عقد قرارداد شرکتی و قانونی با خانواده ها ندارند که اصلا قراردادی برای امضا طرفین تا این تاریخ ازسوی نهادهای متولی به خانواده ها تنظیم ، ارائه و ابلاغ نشده است.

آیا زمان آن نرسیده است که مسئولین اجرایی، بازرسی و قضایی وامنیتی استان فارس به موضوع مهم و حساس سرویس مدارس در شیراز ورود و عوامل کم کار، مسئولیت ناپذیر و  احیانا متخلف را شناسایی و به مردم معرفی نمایند؟!

نتیجه تصویری برای نبود سرویس مدارس

 

ثبت دیدگاه