بهرام پارسایی جهت ثبت نام مجلس یازدهم به فرمانداری شیراز رفت

در حالی که حدس و گمان های زیادی در خصوص ثبت نام یا عدم ثبت نام بهرام پارسایی نماینده فعلی مردم شیراز برای انتخابات مجلس یازدهم مطرح شده بود، لحظاتی پیش به اول فارس خبر رسید که بهرام پارسایی در میان استقبال جمع زیادی از جوانان و هوداران خود به فرمانداری شیراز رفت. بهرام پارسایی […]

در حالی که حدس و گمان های زیادی در خصوص ثبت نام یا عدم ثبت نام بهرام پارسایی نماینده فعلی مردم شیراز برای انتخابات مجلس یازدهم مطرح شده بود، لحظاتی پیش به اول فارس خبر رسید که بهرام پارسایی در میان استقبال جمع زیادی از جوانان و هوداران خود به فرمانداری شیراز رفت.

بهرام پارسایی روز پنجشبنبه گذشته در یک گفتگوی مطبوعاتی از عدم تمایل شخصی خود برای ثبت نام برای این دور از رقابتهای انتخاباتی خبر داده بود.

ثبت نام بهرام پارسایی برای انتخابات مجلس یازدهم در حالی انجام گرفت که در روزهای گذشته کمپین های مجازی در خواست از این نماینده مردم شیراز جهت ثبت نام مجدد در انتخابات مجلس یازدهم برگزار شده بود.

 

 

نوشته های مشابه
بهرام پارسایی : هشدار درباره بی‌تفاوتى و سکوت در مقابل بدعت خطرناک هیات هاى اجرایی
توضیحات بهرام پارسایی درباره رد صلاحیت‌اش در هیأت اجرایی
بهرام پارسایی :سعی کردم بر سوگندی که یاد کردم پابیبند باشم/بنزین دونرخی فسادآور است/نظر خودم بر عدم ثبت نام برای انتخابات است
بهرام پارسایی :نمی‌توان انتظار داشت قیمت بنزین یک شبه تغییر کند و مردم اعتراض نکنند
بهرام پارسایی: حساب سوءاستفاده کنندگان از مردم جداست
بهرام پارسایی: لیست امید ۱۶۰ نفر بودند اما فراکسیون امید ۱۰۰ نفر/ برخی به فراکسیون مستقلان رفتند

ثبت دیدگاه