ترامپ ضمن تشکر از ایران: می‌توانیم توافق کنیم

 دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به مبادله دو زندانی بین تهران و واشنگتن از ایران برای «مذاکره بسیار منصفانه» تشکر کرد. به گزارش اول فارس، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی با اشاره به بازداشت ژیائو وانگ، محقق و دانشجوی دوره دکتری تاریخ دانشگاه پرینستون آمریکا در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما نوشت: «او […]

 دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به مبادله دو زندانی بین تهران و واشنگتن از ایران برای «مذاکره بسیار منصفانه» تشکر کرد.

به گزارش اول فارس، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی با اشاره به بازداشت ژیائو وانگ، محقق و دانشجوی دوره دکتری تاریخ دانشگاه پرینستون آمریکا در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما نوشت: «او در دولت اوباما (با وجود هدیه ۱۵۰ میلیارد دلاری) [به ایران] دستگیر شد، در دولت ترامپ بازگشت. تشکر از ایران برای مذاکره بسیار منصفانه. دیدید، می‌توانیم با هم به توافق برسیم!»

ترامپ ضمن تشکر از ایران: می‌توانیم توافق کنیم

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، صبح امروز با انتشار توئیتی از آزادی مسعود سلیمانی،‌ پژوهشگر ایرانی زندانی در آمریکا خبر داد. از سوی دیگر مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در توئیتی نوشت: «یک آمریکایی دیگر به خانه برمی‌گردد. ژیائو وانگ که بیش از سه سال به‌دلیل اتهام‌های واهی در ایران زندانی بود، آزاد شده و در حال بازگشت به ایالات متحده است.»

مسعود سلیمانی به اتهام دور زدن تحریم‌ها در ایالات متحده آمریکا بازداشت شده بود. وی پس از ۱۴ ماه زندان، آزاد و تحویل مقامات ایران در زوریخ شد و در نهایت ساعاتی پیش (شنبه شب) به ایران برگشت.

نوشته های مشابه
هوک: توافق مطلوب ترامپ با برجام ۳ تفاوت دارد/محاکمه ترامپ در سنا رسما آغاز شد
آخرین جمله خلبان اوکراینی | راه‌ اندازی نخستین نیروگاه اتمی امارات | مسیر راحت‌تر برای مصادره اموال ایران | زن صیغه‌ای اعدام شد
نانس پلوسی: ترامپ سال آینده رییس جمهور جدید آمریکا نخواهد بود
ماجرای دستگیری یک ایرانی بدون آدرس در نزدیکی تفریحگا ترامپ
واکنش جدید ترامپ به حملات موشکی سپاه/اوکراین: درباره سقوط بوئینگ ۷۳۷ گمانه‌زنی نکنید/مدیرعامل بوئینگ استعفا می‌کند
کاهش اختیارات جنگی ترامپ توسط مجلس نمایندگان آمریکا تصویب شد

ثبت دیدگاه