• ۲۱ / بهمن ۱۳۹۸ / ۱۹:۵۲
  • شناسه خبر : 21568

تنبیه بدنی یک دانش آموز در شیراز

در پی دریافت گزارش وقوع یک مورد تنبیه بدنی در یکی از مدارس شهر شیراز، موضوع توسط اداره کل آموزش و پرورش فارس بررسی شد. به گزارش اول فارس، روابط عمومی آموزش وپرورش فارس اعلام کرد روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه گزارشی مبنی بر وقوع تنبیه بدنی در یکی از مدارس غیردولتی شهر شیراز دریافت شد که […]

در پی دریافت گزارش وقوع یک مورد تنبیه بدنی در یکی از مدارس شهر شیراز، موضوع توسط اداره کل آموزش و پرورش فارس بررسی شد.

نتیجه تصویری برای تنبیه دانش آموز در شیراز

به گزارش اول فارس، روابط عمومی آموزش وپرورش فارس اعلام کرد روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه گزارشی مبنی بر وقوع تنبیه بدنی در یکی از مدارس غیردولتی شهر شیراز دریافت شد که پس از دریافت این گزارش بلافاصله پیگیری این موضوع در دستور کار آموزش وپرورش قرار گرفت.

پس از بررسی‌های لازم مشخص شد: مربی ورزش یکی از آموزشگاه‌های غیردولتی شیراز که از نیرو‌های آزاد شاغل در مدارس غیر دولتی است در زنگ ورزش اقدام به تنبیه بدنی یکی از دانش آموزان چهارم ابتدایی این مدرسه کرده است که دراین بررسی، تخلف این نیرو محرز شد.

خانواده این دانش آموز نیز باحضور در کلانتری محل از معلم مربوطه شکایت کرده ودر حال پیگیری از طریق مراجع قانونی ذیصلاح هستند.

در پایان اداره کل آموزش و پرورش فارس مجدد تاکید می کند: هرچند صیانت ازحریم همکاران فرهنگی وظیفه ذاتی آموزش وپرورش است، اما تنبیه بدنی به عنوان خط قرمزمحسوب شده واین ممنوعیت بار‌ها درآیین نامه‌های اجرایی، انضباطی وبخشنامه‌های مختلف اطلاع رسانی شده است

ثبت دیدگاه