تنبیه بدنی یک دانش آموز در شیراز

در پی دریافت گزارش وقوع یک مورد تنبیه بدنی در یکی از مدارس شهر شیراز، موضوع توسط اداره کل آموزش و پرورش فارس بررسی شد.

نتیجه تصویری برای تنبیه دانش آموز در شیراز

به گزارش اول فارس، روابط عمومی آموزش وپرورش فارس اعلام کرد روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه گزارشی مبنی بر وقوع تنبیه بدنی در یکی از مدارس غیردولتی شهر شیراز دریافت شد که پس از دریافت این گزارش بلافاصله پیگیری این موضوع در دستور کار آموزش وپرورش قرار گرفت.

پس از بررسی‌های لازم مشخص شد: مربی ورزش یکی از آموزشگاه‌های غیردولتی شیراز که از نیرو‌های آزاد شاغل در مدارس غیر دولتی است در زنگ ورزش اقدام به تنبیه بدنی یکی از دانش آموزان چهارم ابتدایی این مدرسه کرده است که دراین بررسی، تخلف این نیرو محرز شد.

خانواده این دانش آموز نیز باحضور در کلانتری محل از معلم مربوطه شکایت کرده ودر حال پیگیری از طریق مراجع قانونی ذیصلاح هستند.

در پایان اداره کل آموزش و پرورش فارس مجدد تاکید می کند: هرچند صیانت ازحریم همکاران فرهنگی وظیفه ذاتی آموزش وپرورش است، اما تنبیه بدنی به عنوان خط قرمزمحسوب شده واین ممنوعیت بار‌ها درآیین نامه‌های اجرایی، انضباطی وبخشنامه‌های مختلف اطلاع رسانی شده است

نوشته های مشابه
گردهمایی بزرگ دانشجویان ودانشگاهیان حامی دکتر محمدرضا محمدی کشکولی برگزار می شود
اعلام حمایت نخبگان علمی و دانشگاهی از کاندیداتوری پروفسور آیت اله رزمجو
در استان فارس:قتل یک نفر در عروسی و فرزندی که پدرش را کشت
جشن ولادت حضرت زهرا و بزرگداشت روز زن برگزار می شود/زمان ومکان
یک زن شیرازی خود و فرزندانش را کشت/پیدا شدن جسد فرزند دادستان بوشهر در منزلش
استاندار فارس در راهپیمایی۲۲ بهمن شیراز: برای استمرار نظام ، تقویت اسلامیت و جمهوریت نظام حضور مردم در پای صندوق های رای بسیار اثرگذار است

ثبت دیدگاه