• ۲۰ / بهمن ۱۳۹۸ / ۷:۲۷
  • شناسه خبر : 21471
  • منبع خبر: ایرنا

ماجرای تیراندازی هوایی نیروی انتظامی در مراسم عروسی در گتوند

 درگیری جمعه شب بین ۲ طایفه در یکی از تالارهای عروسی گتوند، چهار مصدوم بر جا گذاشت. به گزارش اول فارس، فرماندار گتوند علت این درگیری را دعوای بین خانواده‌های عروس و داماد عنوان کرد و افزود: چهار مرد مصدوم این درگیری برای درمان به بیمارستان کارون شهرستان گتوند منتقل شدند. عبدالرضا احسانی نیا با […]

درگیری خانوادگی در گتوند کام عروس و داماد را تلخ کرد درگیری جمعه شب بین ۲ طایفه در یکی از تالارهای عروسی گتوند، چهار مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش اول فارس، فرماندار گتوند علت این درگیری را دعوای بین خانواده‌های عروس و داماد عنوان کرد و افزود: چهار مرد مصدوم این درگیری برای درمان به بیمارستان کارون شهرستان گتوند منتقل شدند.

عبدالرضا احسانی نیا با رد شایعه تیراندازی طرفین در این درگیری گفت: درگیری با سلاح گرم نبوده و نیروی انتظامی برای متفرق کردن این افراد اقدام به تیراندازی هوایی کرده است.

دستگیری ۹ نفر از عاملان درگیری تالار گتوند

فرمانده انتظامی شهرستان گتوند با اشاره به دستگیری عاملان درگیری تالار عروسی گفت:  ۹ نفر از عاملان درگیری دستگیر و هم اکنون در بازداشتگاه هستند.

سرهنگ فتح اله پارسایی افزود: این افراد با چوب و سنگ با هم درگیر شدند و امروز شنبه برای ادامه مراحل قانونی به دادگاه معرفی می‌شوند.

وی با تاکید بر برخورد با اخلالگران نظم و امنیت عمومی گفت: با افرادی که قصد برهم زدن نظم و امنیت مردم را دارند به شدت و با جدیت برخورد می‌شود.

شهرستان گتوند در شمال استان خوزستان واقع شده است.

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه