• ۰۲ / خرداد ۱۳۹۹ / ۱۷:۵۰
  • شناسه خبر : 28479

حمله ویروس جدید کرونا به افراد در معرض خطر در یکی از شهرستان های فارس

شمار افراد مبتلا به «کرونا» در شهرستان های جهرم و خفر به عدد ۴۴۶ افزایش پیدا کرد. به گزارش اول فارس، در حالی شمار مبتلایان به «کووید ۱۹» در شهرستان های جهرم و خفر تا امروز جمعه دوم خرداد به عدد ۴۴۶ نفر رسید که در تعداد کل موارد شناسایی شده در ۲۴ ساعت گذشته […]

شمار افراد مبتلا به «کرونا» در شهرستان های جهرم و خفر به عدد ۴۴۶ افزایش پیدا کرد.
به گزارش اول فارس، در حالی شمار مبتلایان به «کووید ۱۹» در شهرستان های جهرم و خفر تا امروز جمعه دوم خرداد به عدد ۴۴۶ نفر رسید که در تعداد کل موارد شناسایی شده در ۲۴ ساعت گذشته ۶ نفر گزارش شده است.

این در حالی است که ۶ بیمار جدید همگی از اهالی شهرستان جهرم بوده و در چندی روز گذشته از شهرستان خفر مورد جدید فرد مبتلا به این بیماری گزارش نشده است.

 مبتلایان جدید ۲ خانم ۳۳ و ۳۹ ساله و چهار آقای ۲۹، ۳۴، ۵۵ و ۷۸ ساله بوده که مجموع مبتلایان در شهرستان های جهرم و خفر تا امروز به عدد ۴۴۶ نفر رسانده است.

البته به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی جهرم یکی از مبتلایان امروز، از اتباع خارجی مقیم جهرم بوده است.

همچنین روند درمان بیماران نیز با تلاش کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم رو به افزایش بوده به نحوری که تا کنون تعداد کل بهبود یافتگان کامل و از قرنطینه خارج شد به ۳۳۰ نفر رسیده است.

 وضعیت مبتلایان در روزهای اخیر نشان می دهد زنجیره انتقال ویروس سریعتر از قبل به گروه های پرخطر می رسد؛ به نحوی که ۲ نفر از مبتلایان امروز (یک بیمار کلیوی و یک اقای سالمند دارای بیماری زمینه ای) از این گروه بوده، که هر ۲ در بیمارستان بستری هستند.همچنین در میان مبتلایان امروز یک خانم باردار نیز وجود دارد.

به کانال تلگرام اول فارس بپیوندید

ثبت دیدگاه

  • ناشناس

    تاریخ : ۲ - خرداد - ۱۳۹۹

    کرونا جدید ینی چ، درست خبربزنید لطفا


    پاسخ