• ۰۶ / اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۶:۵۷
  • شناسه خبر : 26705
  • منبع خبر: خبرگزاری تسنیم

در گذشت یک پزشک متخصص در استان اصفهان بر اثر کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دکتر سعید حقیقی، متخصص طب اورژانس که از هفته قبل بر اثر عوارض ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان الزهرا(س) به کما رفته بود، به فیض شهادت نائل آمد. به گزارش اول فارس ، آرش نجیمی  اظهار داشت: روز گذشته دکتر سعید حقیقی، متخصص طب اورژانس که […]

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دکتر سعید حقیقی، متخصص طب اورژانس که از هفته قبل بر اثر عوارض ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان الزهرا(س) به کما رفته بود، به فیض شهادت نائل آمد.

به گزارش اول فارس ، آرش نجیمی  اظهار داشت: روز گذشته دکتر سعید حقیقی، متخصص طب اورژانس که از هفته قبل بر اثر عوارض ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان الزهرا(س) به کما رفته بود، به فیض شهادت نائل آمد.

وی افزود: شهید حقیقی، از کارشناسان بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران بود و در اورژانس تعدادی از بیمارستان‌های شهر اصفهان، به تشخیص و درمان بیماری کرونا می‌پرداخت.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: از وی به عنوان نخستین شهید خدمت در عرصه سلامت استان اصفهان (به جز محدوده کاشان و آران و بیدگل) نام برده می‌شود.

وی گفت: تعداد ۲۵۰ نفر از کادر درمان استان، تا‌کنون به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و این ۲۵۰ نفر، هم کادر درمان و هم کادر بهداشتی ما را شامل می‌شوند.

عضوکانال واتساپ اول فارس شوید

ثبت دیدگاه