• ۱۳ / بهمن ۱۳۹۸ / ۲۲:۱۶
  • شناسه خبر : 21230

دستگیری اختلاس گران میلیاردی در شهر خنج

دو کارمند متخلف با بیش از ۱۰ میلیارد ریال اختلاس در شهرستان خنج دستگیر شدند. به گزارش اول فارس، فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری دو کارمند متخلف یکی از ادارات شهرستان خنج که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ ۱۰ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال اختلاس کرده بودند خبر داد. سردار رهام‌بخش […]

دو کارمند متخلف با بیش از ۱۰ میلیارد ریال اختلاس در شهرستان خنج دستگیر شدند.

به گزارش اول فارس، فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری دو کارمند متخلف یکی از ادارات شهرستان خنج که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ ۱۰ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال اختلاس کرده بودند خبر داد.

نتیجه تصویری برای اختلاس

سردار رهام‌بخش حبیبی بیان کرد: در پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از ادارات شهرستان خنج مبنی بر اختلاس توسط دو نفر از کارمندان، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان خنج با اقدامات فنی مطلع شدند که این دو کارمند از تعدادی مشتریان با ترفند خاصی مبلغ ۱۰ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال برداشت و به حساب شخصی خود واریز کرده‌اند.

سردار رهام‌بخش حبیبی با بیان اینکه مأموران با انجام اقدامات پلیسی موفق شدند هر دو نفر را شناسایی و دستگیر کنند، گفت: متهمین در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس، به ۱۰ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال اختلاس اقرار کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

ثبت دیدگاه

  • دوست اول فارس

    تاریخ : ۱۳ - بهمن - ۱۳۹۸

    سلام. اینکه توسط واحد حقوقی اداره گزارش داده و شاکی شده؛چرا پلیس مصادره به مطلوب خودش می کند و این قدر مانور روش میده!!!!!!


    پاسخ