سارق درون خودرو در شیراز دستگیر شد

استان فارس- شیراز ،فرمانده انتظامی شهرستان “شیراز” از دستگیری یک سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “دلاور القاصی مهر” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در شیراز، افسران تجسس دایره مبارزه با سرقت کلانتری “۲۳ گلدشت”، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران کلانتری با بررسی های میدانی و افزایش گشت زنی های هدفمند در محدوده سرقت های انجام شده، موفق شدند یک نفر که در ساعات پایانی شب در بین خودروهای پارک شده بود را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند.

سرهنگ “القاصی مهر” با اشاره به اینکه پس از بررسی های فنی مشخص شد متهم از سارقان حرفه ای و سابقه دار می باشد، تصریح کرد: فرد دستگیر شده در بازجویی های فنی پلیس، به ۲۰ فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان “شیراز” با بیان اینکه متهم پس از انجام تحقیقات تکمیلی تحویل مراجع قضائی شد، از شهروندان خواست با رعایت تدابیر پیشگیرانه از سرقت مانند نصب سیستم دزدگیر و استفاده از قفل و تجهیزات ضد سرقت، سارقان را در انجام عمل مجرمانه ناکام بگذارند.

نوشته های مشابه
فوری:محدودیت تردد در جاده شیراز ـ بیضا به دلیل عملیات راه‌سازی آزاد راه شیراز _ اصفهان
انتظار مردم برای خط دوم آبرسانی به شیراز
شروع جشنواره مد و لباس ایرانی و اسلامی در شیراز
مرگ کودک شیرازی بر اثر سقوط در استخر
کم‌آبی در شیراز/کلافه شدن مردم و عدم پاسخ‌گویی مسؤولان
سنگ نا ایمن دروازه قرآن ماندگار شد.چرا؟!

ثبت دیدگاه