سرقت بولدوزر دولتی در یکی از ادارات کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک دستگاه بولدوزر سرقتی به ارزش ۷۰ میلیارد ریال در شهرستان اسلام آباد غرب خبر داد .

به گزارش اول فارس، سردار علی اکبر جاویدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : پس از اطلاع پلیس از سرقت یک دستگاه بولدوزر متعلق به یکی از ادارات دولتی در روستاهای دهستان منصوری ، رسیدگی به موضوع در دستورکار قرار گرفت .

وی ادامه داد: پلیس در تحقیقات گسترده خود متوجه شد سرقت توسط یک باند ۳ نفره انجام شده که سردسته آن نیز کارگر همین اداره دولتی که بولدوزر متعلق به آن بوده است .

سرادار جاوید تصریح کرد : ماموران در ادامه تحقیقات خود موفق به شناسایی سر دسته باند سرقت که جوانی ۲۶ ساله بوده و پس از هماهنگی با مقام قضایی نسبت به دستگیری وی اقدام شد .

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد : متهم دستگیر شده در باز جویی ها سرقت بولدوزر که به نظر کارشناسان ارزش آن ۷۰ میلیارد ریال است، اعتراف و عنوان کرد که این کار با همراهی و همدستی ۲ نفر دیگر انجام داده است .

وی افزود : در این راستا همچنین راننده تریلی نیز که اقدام به حمل بولدوزر کرده بود احضار و در بازجویی ها عنوان کرد از سرقتی بودن آن بی اطلاع و قرار بود که بولدوزر را به مناطق مرزی انتقال دهد اما خودروی وی در سرابله ایلام دچار نقص فنی شده و از ادامه حرکت باز می ایستد .

سردار جاویدان در پایان با اشاره به کشف بولدوزر سرقتی و معرفی سارق دستگیر شده به دستگاه قضایی ، از تلاش برای پیدا کردن ۲ همدست دیگر وی خبر داد.

نوشته های مشابه
حوادث استان فارس:پلمب انبار کاغذ احتکاری در “اکبر آباد”/ دستگیری سارق درون خودرو در شیراز /کشف گنج یاب میلیاردی در مرودشت
ماجرای دستبرد به دفتر حزب مجلس اعلای اسلامی عراق در تهران
  ماجرای ساعت لوکسی که راز خواستگار را افشا کرد
خبرهای حوادث امروز ایران و فارس
«قرار منع تعقیب» برای متهمی که به دلیل گرسنگی از صندوق صدقات دزدی می‌کرد
ماجرای مردی که ۲۰ کودک آزادی در پرونده دارد و اکنون متهم به قتل است

ثبت دیدگاه