با حکم وزیر بهداشت؛

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر مهرزاد لطفی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز منصوب کرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر مهرزاد لطفی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز منصوب کرد.

دکتر مهرزاد لطفی

به گزارش اول فارس، دکتر سعید نمکی در این حکم یادآور شده است: «با عنایت به سوابق و تجربیات گرانقدر حضرتعالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز منصوب می­ شوید تا با اتکال به خداوند متعال و استفاده از تجربیات ارزنده خود در جهت تعالی کلیه امور دانشگاه اهتمام کنید.

اعضای محترم هیئت علمی و کارکنان صدیق دانشگاه در انجام این وظیفه خطیر و مهم جنابعالی را یاری خواهند کرد. امید است به یاری پروردگار در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون مداری­، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر علی بهادر در دوران تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی­ شیراز قدردانی کرد.متن این پیام به شرح زیر است:
برادر گرامی جناب آقای دکتر علی بهادر

    خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر وشایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی­ شیراز صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

  از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.

نوشته های مشابه
معرفی اعضای هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،لارستان و گراش
آخرین وضعیت شیوع آنفلوانزای H۱-N۱ در فارس: مرگ ۱۲ بیمار تاکنون
اهدای خون توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز + عکس
ماجرای مبهم عطر کشنده در فضای مجازی /نظر مقامات مسئول بهداشتی در مورد راشا
شورای صنفی دستیاران پزشکی خواستار اصلاح آئین نامه دستیاری شدند
“بون بریج ” تازه‌ترین دستاورد علمی تیم کاشت حلزون شنوایی در شیراز

ثبت دیدگاه