• ۱۴ / تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۵
  • شناسه خبر : 31416

شرط جدید ارائه خدمات به مردم در ادارات دولتی و ماجرای تعطیلی ادارات فارس

رئیس جمهور روحانی در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد: از فردا به کسانی که ماسک ندارند، خدمات ارائه داده نمی‌شود. از فردا استفاده از ماسک در مکان های سرپوشیده جمعی الزامی است. ارائه خدمات در همه بخش‌ها بویژه بخش‌های دولتی، منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی شود. ادارات دولتی اگر می‌خواهند خدمات ارائه […]

رئیس جمهور روحانی در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد: از فردا به کسانی که ماسک ندارند، خدمات ارائه داده نمی‌شود.

شرط جدید ارائه خدمات به مردم در ادارات دولتی

از فردا استفاده از ماسک در مکان های سرپوشیده جمعی الزامی است.

ارائه خدمات در همه بخش‌ها بویژه بخش‌های دولتی، منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی شود.

ادارات دولتی اگر می‌خواهند خدمات ارائه دهند، مردم باید از ماسک استفاده کنند و اگر کسی از ماسک استفاده نکرد خدمت ارائه ندهند، این قانون باید ابلاغ شود.

اگر کارمندی در سر کار ماسک نزد باید برای او غیبت زد و او را بازگرداند.

از روز اول در بازگشایی مراکز تعطیل شده به خاطر ویروس کرونا با مردم قرار گذاشتیم گشایش ها به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی است.

رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و عدم حضور در اجتماعات، برای مقابله با کرونا ضروری است.

تعطیلی ادارات در استان فارس صحت ندارد

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا در خصوص شایعه تعطیلی ادارات فارس به علت کرونا گفت: موضوع تعطیلی ادارات صحت ندارد.

به گزارش اول فارس، عبدالرضا قاسم پور بیان کرد: موضوع تعطیلی ادارات اکنون مطرح نیست بلکه بر اساس برنامه ریزی هایی که در استان فارس صورت گرفته است اقدامات مقابله‌ای دیگری در خصوص کرونا در نظر است.

وی پیش‌تر نیز گفته بود: گروه‌های سه و چهار در صورتی که وضعیت شیوع کرونا در مرکز استان حادتر شود تعطیل خواهند شد.

قاسم پور یادآور شد: ١۴ اکیپ نظارت بر بازار در شهر شیراز فعال شده‌اند و نظارت ویژه ای بر فعالیت کسبه و صنوف دارند و در تمامی شهرستان‌های استان فارس نیز این اکیپ‌ها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی ادامه داد: از دو هفته قبل در شهرستان‌هایی که دارای وضعیت قرمز شیوع کرونا هستند نیز نسبت به اتخاذ تصمیمات لازم در راستای کاهش آمارهای ابتلاء به کووید ١٩ اتخاذ شده است.

گفتنی است شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی ادارات به علت کرونا در استان فارس مطرح شده بود.

به کانال اول فارس در واتساپ بپیوندید

ثبت دیدگاه