• ۲۶ / تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۱
  • شناسه خبر : 32266

شلیک مرگبار خواهرزاده به دایی در مرودشت

فرمانده انتظامی مرودشت از دستگیری فردی ۳۵ ساله خبر داد که پس از قتل دایی خود، ۲ نفر دیگر را نیز مجروح کرده بود. به گزارش اول فارس ، سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده انتظامی مرودشت با اشاره به دستگیری قاتل در مرودشت، در این باره گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر […]

فرمانده انتظامی مرودشت از دستگیری فردی ۳۵ ساله خبر داد که پس از قتل دایی خود، ۲ نفر دیگر را نیز مجروح کرده بود.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده انتظامی مرودشت با اشاره به دستگیری قاتل در مرودشت، در این باره گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهر مرودشت، بلافاصله ماموران در محل حاضر شدند.

او افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند فردی ۳۹ ساله از ناحیه کشاله ران مورد اصابت گلوله قرار گرفته و درحالی که نفس‌های آخر را می‌کشید به ماموران گفت: خواهر زاده اش به او شلیک و با خودرو پژو ۲۰۶ متواری شده است.

سرهنگ زراعتیان با اشاره به اینکه فرد مجروح هنگام انتقال به بیمارستان فوت کرد، افزود: سریعاً گروه‌هایی برای دستگیری قاتل تشکیل و مسیر‌های فرعی شهر مورد بازرسی قرار گرفت که در یکی از خروجی‌ها، خودرو قاتل مشاهده و به محض رویت ماموران با سرعت متواری شد.

رئیس پلیس مرودشت گفت: ماموران به تعقیب خودرو پرداختند و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز آن را توقیف و قاتل ۳۵ ساله را سریعا دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاتل پس از قتل دایی خود هنگام فرار در یکی از خیابان‌های سطح شهر، ۲ نفر دیگر را نیز با شلیک اسلحه مجروح کرده بود، تصریح کرد: در تحقیقات اولیه علت و انگیزه قتل را اختلاف حساب عنوان کرد.

سرهنگ زراعتیان با بیان اینکه در این خصوص یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز کشف شد، به شهروندان توصیه کرد: هنگام عصبانیت همواره خشم خود را کنترل و بدون هیچ گونه اقدامی، محل را ترک و از انجام هرگونه نزاع و درگیری بپرهیزند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

به کانال اول فارس در واتساپ بپیوندید

ثبت دیدگاه