• ۲۱ / مرداد ۱۳۹۹ / ۶:۴۱
  • شناسه خبر : 33976
  • منبع خبر:  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس

نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های صنایع کوچک فارس برگزار می‌شود

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از برگزاری دومین نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های صنایع کوچک استان در شیراز خبر داد.

تشکیل کمیته ویژه حمایت از کالای ایرانی در شرکت شهرک‌های صنعتی فارس ...

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از برگزاری دومین نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های صنایع کوچک استان در شیراز خبر داد.

اخبار استان فارس|اول فارس: احد فتوحی از برگزاری دومین نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های صنایع کوچک استان در شیراز خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه همزمان با ۲۱ مرداد، روز  حمایت از صنایع کوچک  برای دومین سال متوالی در مجموعه نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس برگزار می‌شود و تا ۲۴ مرداد برپا است.

وی با اشاره به سهم ۹۵ درصدی صنایع کوچک از کل صنایع موجود در استان فارس، تصریح  کرد: نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک فارس در راستای نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان جهش  تولید و با هدف حمایت از محصولات و کالاهای تولید استان و نمایش توانمندی‌های صنایع کوچک برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه این نمایشگاه، بزرگترین رویداد نمایشگاهی در بخش ارائه توانمندی‌های صنایع کوچک در جنوب کشور محسوب می‌شود تصریح کرد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه، نشست‌های دو جانبه رودررو (  B2B)، نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی، پاویون‌های تخصصی معرفی شرکت‌های مدیریت صادرات با هدف تسهیل فرصت‌های زنجیره تامین بازار از طریق نمایش محصولات و خدمات نشست‌های تجاری رودررو، تبادل اطلاعات ایده‌ها و فناوری، نوآوری و بین‌المللی‌سازی نیز برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های صنایع کوچک استان، بیش از ۱۰۰ واحد صنعتی کوچک و متوسط از سراسر استان در قالب ۲۰۰ غرفه در  بخش‌های صنعتی، ماشین‌آلات و صنایع فلزی، صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، صنایع شیمیایی، پلاستیک و پتروشیمی، لوازم خانگی، برق و الکترونیک و صنایع نساجی، چرم و پوشاک حضور خواهند یافت.

فتوحی همچنین از حضور منسجم خوشه‌های صنعتی گلاب و عرقیات گیاهی میمند، گیاهان دارویی، خرمای جنوب، شوریجات و رب گوجه، فرش دستباف و خوشه سنگ در این نمایشگاه خبر داد و گفت: مرکز مبادلات پیمانکاری نظام فرعی فارس، فن بازار منطقه فارس و کنسرسیوم‌های صادراتی نیز توانمندی‌های خود را ارائه خواهند کرد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تصریح کرد:برای حمایت از واحد های تولیدی و صنعتی بمنظور حضور در این نمایشگاه، حمایت‌هایی نظیر تخصیص یارانه  ۱۰۰ درصدی در نظر گرفته شده و حضور واحدهای صنعتی  در این نمایشگاه رایگان است

ثبت دیدگاه