• ۱۵ / تیر ۱۳۹۹ / ۶:۴۱
 • شناسه خبر : 31444
 • منبع خبر: ایسنا
معاون نظام پزشکی بویراحمد و دنا خبر داد

ضرب و شتم پزشک متخصص مشهور توسط همراهان بیمار در یاسوج

معاون سازمان نظام پزشکی بویراحمد و دنا از ضرب و شتم یک پزشک متخصص چشم توسط همراهان بیمار خبر داد. به گزارش اول فارس ،بسیده رقیه پناهی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: عصر روز شنبه ۱۴ تیرماه ۹۹ یک بیمار خانم به مطلب دکتر ملک حسینی متخصص چشم مراجعه می کند، با توجه به […]

معاون سازمان نظام پزشکی بویراحمد و دنا از ضرب و شتم یک پزشک متخصص چشم توسط همراهان بیمار خبر داد.

ضرب و شتم یک پزشک متخصص چشم توسط همراهان بیمار+عکس

به گزارش اول فارس ،بسیده رقیه پناهی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: عصر روز شنبه ۱۴ تیرماه ۹۹ یک بیمار خانم به مطلب دکتر ملک حسینی متخصص چشم مراجعه می کند، با توجه به اینکه عکس دفترچه با چهره بیمار مطابق نداشت منشی دکتر جهت تطبیق از بیمار درخواست کارت شناسایی دیگر کرد که خانم بیمار شروع به فحاشی و توهین به منشی کرد و مطب را ترک کرد.

وی اظهارکرد: پس از دقایقی با چند نفر به مطلب برگشت که همراهان بیمار اقدام به ضرب و شتم منشی دکتر کرده اند.
معاون سازمان نظام پزشکی بویراحمد و دنا خاطرنشان کرد: در حالی که همراهان بیمار در حال کتک زدن منشی بودند دکتر از اتاقش بیرون می آید که منشی را نجات دهد در همین حین همراهان صندلی را بلند می کنند که منشی را کتک بزنند که دکتر می خواست صندلی را بگیرد و از کتک خوردن منشی جلوگیری کند که با دست دکتر برخورد کرده و دست دکتر شکسته می شود و از پشت صندلی به سر دکتر برخورد می کند و هم اکنون سر دکتر نیز بخیه شد.

پناهی تصریح کرد: دست دکتر ملک حسینی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج توسط دکتر باقری عمل جراحی شد و در دست دکتر ملک حسینی نیز پین جاگذاشته شد.

وی ادامه داد: متاسفانه با این وضع دکتر ملک حسینی تا مدت‌ها نمی تواند عمل جراحی انجام دهد.

معاون سازمان نظام پزشکی شهرستان‌های بویراحمد و دنا عنوان کرد: دکتر ملک حسینی یکی از معدود پزشکات متخصص چشم استان است که تنها بخاطر علاقمندی به مردم در حال خدمت بوده است.

پناهی با بیان اینکه این اولین مورد صرب و شتم پزشکان استان کهگیلویه و بویراحمد نیست، تاکید کرد: چند وقت پیش یک پزشک متخصص دیگر را در خیابان مورد ضرب و شتم قرار دادند.

وی اظهارکرد: در صورتی که این روند متوقف نشود ضرر این مساله متوجه مردم استان خواهد شد و حتی پزشکان بومی هم در استان نمی مانند.

معاون پشتیبانی سازمان نظام پزشکی شهرستان‌های بویراحمد و دنا بیان کرد: از مسئولان و متولیان استانی و دستگاه قضایی انتظار داریم که این مساله را پیگیری و طبق قانون با عاملان ضرب و شتم این پزشک متخصص برخورد جدی داشته باشند.

به کانال اول فارس در واتساپ بپیوندید

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۵ - تیر - ۱۳۹۹

  سلام..باشنیدن خبر جسارت به دکتر ملک حسینی فقط و فقط آب شدن و فرو رفتن در زمین از فرط خجالت حق ماست و ولاغیر !! انسانیتم آرزوست


  پاسخ

 • یا صاحب الزمان

  تاریخ : ۱۶ - تیر - ۱۳۹۹

  سلام واقعا باعث تاسف هست که یه دکتر را مورد ضرب وشتم قرار دادن اون هم دکتر چشم چنین آدمایی حقشون هست برن استانهای هم جوار علاوه بر هزینه های گزاف واتلاف وقت آخرش هم نتیجه دلخواه نگیرن کاش شهر ما هم یه چشم پزشک حاذق مثل دکتر ملک حسینی داشت انشاا…هرچه زودتر دکتر ملک حسینی سلامتیشون را بدست بیارند وامیدوارم با کسانی که دکتر را مورد ضرب وشتم قرار دادن برخورد جدی بشه


  پاسخ