ضرورت احیای دریاچه خشکیده بختگان

نماینده مردم استهبان در مجلس خواستار آغاز طرح انتقال آب در منطقه شد.
اصغر مسعودی در نطق میان دستور

به گزارش اول فارس ، اصغر مسعودی در نشست علنی صبح امروز (پنجشنبه، ۲ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر نیرو با اشاره به سفر وی به استهبان گفت: شما قول دادید مشکل آب دو روستای منطقه را حل کنید اما طرح لوله گذاری با کندی انجام می شود، همچنین سد منطقه دارای میلیون ها مترمکعب آب است اما روستاهای پایین دست آب ندارند و تخصیص آب مشکل را حل نمی کند لذا طرح انتقال آب را آغاز کنید.

نماینده مردم استهبان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با انتقاد از بیکاری زیاد، بیماری های شایع و مشکلات حوزه آب در این شهرستان، اظهار داشت: احیای تالاب و دریاچه خشکیده بختگان را در دستورکار قرار داده و به آن آبرسانی کنید.

وی در ادامه خطاب به رئیس جمهور و وزرای اقتصاد، صنعت و کار بیان داشت: به فکر معیشت مردم باشید چرا که خودروسازان در هوای ناسالم از وضعیت سوءاستفاده کرده اند و از مختار السلطنه قاجار مبارزه با گران فروشی را بیاموزید.

نوشته های مشابه
نماینده مردم نی‌ریز و استهبان: دستان پاک «رئیسی» را باید بوسید
نماینده مردم استهبان و نی‌ریز : وزرای پیشنهادی به وعده‌هایی که می‌دهند عمل کنند و این وعده‌ها قبل و بعد از جلسه رای‌گیری تفاوتی نکند
” دریاچه بختگان ” کامل خشک شد
اتاق فکر گردشگری، امکانی برای توسعه
بیمارستان استهبان در مسیر سیلاب / استانداردهای این بیمارستان بهم ریخته است
برای افزایش حقوق کارکنان وزارت کشاورزی به نوبخت نامه نوشتم/ افزایش حقوق‌کارکنان وزارت کشاورزی از ابتدای سال آینده اعمال می‌شود

ثبت دیدگاه