• ۱۷ / بهمن ۱۳۹۸ / ۹:۱۷
  • دسته‌بندی: حوادث
  • شناسه خبر : 21390

عاقبت وحشتناک مرد جوان هنگام فرار از خانه زن ماساژور

ساعت ۴:۲۲ بعداز ظهر ۱۵ بهمن سقوط مرگبار مرد جوانی از طبقه هشتم بالکن یک برج در خیابان جردن به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

به گزارش اول فارس،ساعت ۴:۲۲ بعداز ظهر ۱۵ بهمن سقوط مرگبار مرد جوانی از طبقه هشتم بالکن یک برج در خیابان جردن به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

با شروع تحقیقات و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد از مدتی قبل به مأموران پلیس امنیت اخلاقی خبر رسیده بود که زنی به‌نام پری در فضای مجازی تبلیغ کرده و خدمات ماساژ در خانه‌اش ارائه می‌دهد. اما در تحقیقات بیشتر دریافتند وی خانه‌اش را در طبقه هشتم یک برج به مرکز فساد تبدیل کرده است.

بدین ترتیب یکی از مأموران پلیس امنیت برای بررسی ماجرا و بازداشت این زن وارد خانه وی شد و با اطمینان از صحت این موضوع از همکارانش خواست وارد خانه شوند.

در بازرسی اتاق‌ها نیز مشخص شد در یکی از اتاق‌ها قفل است. هنگامی که مأموران قصد ورود به اتاق را داشتند صدای مهیبی شنیدند و به محض ورود به اتاق متوجه شدند که یکی از مشتری‌های وی که مرد جوانی بود سعی داشت از بالکن طبقه هشتم فرار کند که تعادلش را از دست داده و سقوط کرده بود.

به دستور بازپرس جنایی تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

نوشته های مشابه
۲۷ کارمند سازمان ثبت اسناد بازداشت شدند
ماجرای کارچاق‌کن‌ها عامل فساد در مجلس دهم
کارخانه‌های شیراز تهدیدی برای محیط زیست|با ماموران قرائت کنتور برق در شیراز خداحافظی کنید|گلوگاه‌های فساد در ادارات برچیده می‌شود
مجلس آینده برای مبارزه با فساد چه اقدامی میتواند انجام دهد؟
ضعف نظارت، عامل رشد فساد و تخلف
روحانی در جمع مردم یزد: این دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار را برای مردم شفاف کنند/ فساد دانه درشتان کجاست؟

ثبت دیدگاه