غلامحسین کرباسچی: حتی اسم زم را هم در ستاد هاشمی رفسنجانی نشنیده بودم

واکنش رییس دفتر روحانی به دستگیری روح الله زم

روح الله زم مدیر کانال آمدنیوز که اخیرا بازداشت شده است، سال گذشته گفته بود: «۸۴ من پروژه‌ای داشتم در دانشگاه در مورد شایعه و زمینه‌های به وجود آمدن آن؛ پروژه را برای مهدی هاشمی بردم و گفتم مطالعه کن شاید بتوانی در کارهای ستاد از آن استفاده کنی.  من رفتم ستاد و کارهایی کردم که حالا نگیم چه کردیم (با خنده)؛ من در سال ۸۴ رئیس بخش جنگ روانی آقای هاشمی بودم و بدترین کارها را علیه احمدی نژاد کردم».

 در این باره با فواد صادقی، مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی و غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران در این باره اظهار نظرهایی کرده اند.  فواد صادقی به طور کلی صحبت‌های روح الله زم را رد می‌کند و می‌گوید اصلا چنین ستادی نداشتیم. کرباسچی نیز می‌گوید خوب به یاد ندارم، اما حتی نام او را در ستاد نشنیدم.

۹۰ درصد صحبت‌های آقای زم بی‌اعتبار و بی‌مبنا است

فواد صادقی، مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه این هم از توهمات روح الله زم است، گفت: «اصلا چنین بخشی  در ستاد نبود، که حالا آقای زم رییس آن باشد.»

فواد صادقی در گفت‌وگو با انصاف نیوز می‌گوید: «آقای هاشمی یک ستادی داشتند که مسوولان آن هم مشخص بودند و یک سری فعالیت می‌کردند؛ براساس گزارش وزارت کشور کمترین تخلفات را ستاد آقای هاشمی داشته ،بیشترین تخلفات هم تخریب آیت الله هاشمی از طرف جریانات سیاسی و وابسته به نهادها بوده است. آن زمان هم آقای هاشمی وقتی گزارش تخلفات را دریافت کردند گفتند من به خدا شکایت می‌کنم و موضوع تخلفات انتخابات را پیگیری نمی‌کنم.

آقای زم با یک سری افراد که در خارج از کشور، براساس مسایل روز و اهدافی که آن زمان داشتند، روایت‌هایی را از تاریخ و گذشته خلق می‌کردند؛ بیش از ۹۰ درصد صحبت‌های آقای زم بی‌اعتبار و بی‌مبنا بوده است. این هم جزو آن نود درصدی است که هیچ مبنایی ندارد.»

 حتی اسم زم را هم در ستاد نشنیدم

غلامحسین کرباسچی نیز درباره‌ی حضور زم در ستاد هاشمی رفسنجانی به انصاف نیوز گفت: « خوب به یاد ندارم اما در ستاد آقای رفسنجانی حتی اسم او را هم نشنیدم چه برسد به اینکه او را ببینم؛ البته من خیلی در ستاد مسوولیتی نداشتم.»

وی در پایان گفت: «این صحبت‌های آقای زم قدیمی است و به طور کلی از اینگونه صحبت‌ها بسیار دارد و فکر نمی‌کنم واقعیت داشته باشد.»

نوشته های مشابه
ماجرای روح اله زم و تقاضای عفو سلبریتی ها و کارمندان دولت/در زندان بسیار مراقب زم هستند
بیانیه محمدعلی زم درباره دستگیری روح الله زم پسرش
نظر سخنگو قوه قضائیه در باره دستگیریهای بعد ازروح الله زم/تشکیل پرونده کیفری برای ۱۰۵ مدیر درباره سیل
سوژه سری جدید سریال گاندو مشخص شد
اولین همکار داخلی آمدنیوز (محمد حسین رستمی) کیست؟
آخرین عکس روح الله زم قبل از دستگیری

ثبت دیدگاه