فراخوان نخستین جشنواره عکس «پارک کوهستانی دراک» شیراز

نخستین جشنواره عکس پارک کوهستانی دراک شیراز آغاز به کار کرد.به گزارش اول فارس از شیراز، عبدالحمید اسدپور مدیر بوستان کوهستانی دراک گفت: جشنواره عکس پارک کوهستانی دراک با عنوان «کوه راز» و با هدف معرفی و نمایش زیبایی‌های پارک کوهستانی و همچنین حمایت از فرهنگ حفاظت از محیط زیست و بهره‌وری صحیح از آن، از اول خردادماه ۹۸ آغاز و تا پایان خردادماه سال جاری ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به نحوه‌ی شرکت در این جشنواره بیان کرد: تمامی شهروندان و همچنین مسافران و گردشگران می‌توانند با عکس‌برداری از نقاط دلخواه در محدوده‌ی پارک کوهستانی دراک شیراز در دو بخش عکس‌های موبایلی و حرفه‌ای، آثار خود را به صورت حضوری و یا از طریق پست الکترونیک derak.mountain@gmail.com ارائه و در این جشنواره شرکت کنند.

به گفته‌ی اسدپور، شرکت در جشنواره عکس پارک کوهستانی دراک، برای تمام علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

وی اظهار کرد: آثار ارائه شده در پایان این جشنواره توسط کمیته داوران حرفه‌ای قضاوت شده و با اهدای لوح تقدیر و جایزه، از صاحبان بهترین عکس‌ها تجلیل به عمل خواهد آمد.

مدیر بوستان کوهستانی دراک تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری به مدیریت پارک کوهستانی دراک مراجعه و یا از سایت شهرداری شیراز بازدید کنند. همچنین امکان دریافت تصویر شرایط و آیین‌نامه اجرایی جشنواره از طریق ارسال پیام به شماره تلفن ۰۹۹۰۱۳۸۶۷۶۵ نیز فراهم شده است.

نوشته های مشابه
ماجرای توقیف اموال کارگران به دلیل بدهی کارخانه روغن نباتی و” تصرفات صورت گرفته در دراک” از زبان رئیس دادگستری استان فارس/
آتش سوزی در کوه دراک مهار شد
وقوع آتش سوزی شدید در کوه دراک شیراز
واکنش قاطع دادستان شیراز به کوه خواری در دراک: متخلفان آجر روی آجر بگذارند با ما طرفند
زمین خواری بزرگ با کلیپ شهروند ناشناس شیرازی لو رفت
آیت‌الله دژکام در پارک کوهستانی دراک +تصویر

ثبت دیدگاه