• ۳۱ / شهریور ۱۳۹۸ / ۱۸:۱۴
  • شناسه خبر : 13732
  • منبع خبر: پایگاه خبری پلیس فارس

فرار مالیاتی ۲۶۵ میلیاردی یک شرکت در شیراز

رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان از کشف فرار مالیاتی یکی از شرکت‌های فروش کابل‌های تخصصی به ارزش بیش از ۲۶۵ میلیارد ریال در شیراز خبر داد. به گزارش اول فارس سردار رهام‌بخش حبیبی بیان کرد: در پی مراجعه  نماینده حقوقی اداره مالیاتی استان مبنی بر فرار مالیاتی یکی از شرکت‌های فروش کابل‌های تخصصی، موضوع به […]

نتیجه تصویری برای حبیبی فرمانده انتظامی فارس

رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان از کشف فرار مالیاتی یکی از شرکت‌های فروش کابل‌های تخصصی به ارزش بیش از ۲۶۵ میلیارد ریال در شیراز خبر داد.

به گزارش اول فارس سردار رهام‌بخش حبیبی بیان کرد: در پی مراجعه  نماینده حقوقی اداره مالیاتی استان مبنی بر فرار مالیاتی یکی از شرکت‌های فروش کابل‌های تخصصی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

سردار حبیبی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی‌های اولیه با تحقیقات فنی مطلع شدند کارکنان شرکت موصوف اسناد مربوط به وضعیت مالیات شرکت را سوزانده و امحا کرده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی به همراه بازرسان اداره مالیاتی پس از هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: در بازرسی از آن مکان و برای یافتن اطلاعات و مدارک یک عدد کیس رایانه کشف شد.

وی افزود: کارآگاهان با بررسی مستندات موجود در کیس، به این نتیجه رسیدند که کارکنان آن شرکت کالای خود را ضمن اینکه به فروش می رساندند برای فرار از پرداخت مالیات، فروش آنرا کتمان می کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان مربوطه، مشخص شد شرکت موصوف بیش از ۲۶۵ میلیارد ریال فرار مالیاتی داشته است، بیان کرد: پس از انجام تحقیقات و استعلامات لازم و بررسی نهایی، پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

ثبت دیدگاه

  • محمد

    تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۳۹۸

    اسم شرکت چرافاش نمیشه فرارمالیاتی دراکثرشرکتهاهست.که دولت بایدممیزی ارسال کند.برای بررسی دقیق


    پاسخ