به گزارش خبرگزاری برنا ، سرهنگ روح اله گراوندی امروز در توضیح این خبر اظهار کرد: شامگاه شب گذشته(۱۳ خرداد ماه) در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر رهاسازی سه نفر مجروح با سلاح سرد روبروی بیمارستان، بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

او گفت: با حضور ماموران پلیس و بررسی موضوع مشخص شد افرادی غیر بومی  در یک باغ ویلا با سلاح سرد با یکدیگر درگیر شده و پس از آن سه نفر از مجروح شدگان را که حال مساعدی نداشتند، در کنار بیمارستان رها نموده و متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول افزود: دو نفر از مجروحان به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت شدند و نفر سوم نیز پس از مداوا به منظور تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

گراوندی بیان کرد: با توجه به اینکه برابر دستورالعمل ها و مصوبات ستاد مقابله با کرونا، اجاره باغ ویلا ممنوع اعلام شده، مالک متخلف نیز دستگیر و ملک مذکور پلمب شد.فرمانده انتظامی شهرستان در پایان اضافه کرد: نیروی انتظامی تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان این دو قتل آغاز و نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.

در این ارتباط ایلنا هم خبرداده است: دو جوان آبادانی که برای تفریح به خانه باغی در دزفول رفته بودند در یک سناریوی مرموز به قتل رسیدند.

شب گذشته مسئولان بیمارستان افشار دزفول با جسد ۲ جوان و پسر جوان دیگری که با مرگ دست و پنجه نرم می کرد روبرو شدند و خیلی زود ماجرا به پلیس گزارش شد.

قتل مرموز دو جوان آبادانی در خانه باغ اجاره‌ای

در حالیکه پلیس تحقیقات خود را برای بررسی این پرونده آغاز کرده، شنیده ها حاکی از آن است که این ۳ جوان آبادانی برای تفریح خانه باغی را در شهر دزفول اجاره کرده اند و صاحب باغ با توجه به اینکه اجاره دادن ویلا ممنوع بوده از ۳ جوان خواسته که از خانه باغ خارج شوند و پول آنها را نیز بازنگردانده است که بین آنها درگیری رخ داده است.

بنابر این گزارش، پلیس تحقیقات خود را آغاز کرده و اخبار تکمیلی در خصوص این پرونده به زودی اطلاع رسانی می شود.