ماجرای بازداشت مدیر عامل و راه اندازی کارخانه قند فسا

مدیر عامل کارخانه قند فسا بازداشت شد. به گزارش اول فارس عصر روز چهارشنبه  برخی خبرها غیر رسمی حاکی از بازداشت مدیر عامل کارخانه قند فسا بوده است.

حسین آرگیو سرپرست فرمانداری ویژه فسا در گفتگو با اول فارس در خصوص موضوع بازداشت مدیر عامل کارخانه قند فسا گفت: این بازداشت صنفی ومرتبط با حوزه های کارگری نبوده و صرفا بدلیل بدهکاری کارخانه و براساس حکم قضایی صورت گرفته است و موضوع خیلی حادی نیست.

نتیجه تصویری برای حسین آرگیو

سرپرست فرمانداری فسا اظهار امیدواری کرد موضوع بازداشت مدیر عامل این کارخانه بزودی فیصله یافته و فرصتی فراهم شود تا زمینه فعالیت مجدد کارخانه با توجه به فصل برداشت چغندر قند فراهم گردد.

آرگیو در این گفتگو تلفنی گفت تمامی سعی و تلاش مسوولین این شهرستان تسهیل راه اندازی مجدد کارخانه و بازگشت کارخانه به تولید است .

سرپرست فرمانداری فسا با اظهار گله مندی از برخی شرکتهای دولتی وخدمات رسان که بدلیل بدهی کارخانه قند فسا به آنان به مانعی در راه بازگشت کارخانه به تولید و فعالیت مجدد تبدیل شده اند گفت انتظار میرود طلبکاران  مرتبط با دولت  با استمهال بدهی های این کارخانه زمینه از سرگیری تولید دراین کارخانه بزرگ را فراهم وهمکاری لازم را مبذول کنند.

نوشته های مشابه
حسین آرگیو سرپرست فرمانداری ویژه فسا شد
کارگران قند فسا: ۴ ماه است حقوق و مزایا را نگرفتیم
سرگذشت تلخ کارخانه ۶۵ ساله قند فسا
مطالبات کارگران کارخانه قند فسا پرداخت می شود
گلایه مردم فسا از بوی نامطبوع کارخانه قند/ قول رسیدگی از سوی مسوولان
امام جمعه«قیروکارزین» به عدم پرداخت مطالبات چغندرکاران اعتراض کرد

ثبت دیدگاه