• ۲۵ / تیر ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۱
  • شناسه خبر : 32162

ماجرای تعقیب و گریز پلیس و سانتافه در ” مرودشت “

فرمانده انتظامی “مرودشت” از کشف یک سواری سانتافه سرقتی در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد. به گزارش اول فارس ، سرهنگ “اسماعیل زراعتیان”  اظهار داشت: ماموران انتظامی “مرودشت” با اقدامات فنی و تخصصی از عبور یک سواری سانتافه مسروقه در محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان مطلع شدند. وی گفت: ماموران سریعا به محورهای […]

فرمانده انتظامی “مرودشت” از کشف یک سواری سانتافه سرقتی در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

سانتافه | Hyundai santa fe sport, Suv, Sport suv

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “اسماعیل زراعتیان”  اظهار داشت: ماموران انتظامی “مرودشت” با اقدامات فنی و تخصصی از عبور یک سواری سانتافه مسروقه در محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان مطلع شدند.

وی گفت: ماموران سریعا به محورهای مواصلاتی اعزام و خودرو مورد نظر را شناسایی و دستور ایست داده که راننده بدون توجه به دستورات پلیس با سرعت غیرمجاز اقدام به فرار کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت افزود: خودرو مورد نظر پس از هماهنگی با دیگر عوامل گشتی و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز متوقف و بلافاصله راننده دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی اولیه مشخص شد خودرو دارای سابقه سرقت از شهرستان شیراز می‌باشد، گفت: سارق برای سیر مراحل قانونی به مقر پلیس منتقل شد. فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت از رانندگان وسایل نقلیه درخواست کرد با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و همچنین مجهز کردن خودرو خود به تجهیزات ایمنی، زمینه آرامش و آسایش خود و دیگران را فراهم سازند و سارقان را ناکام بگذارند.

به کانال اول فارس در واتساپ بپیوندید

ثبت دیدگاه