مقصران سیل شیراز بزودی معرفی و محاکمه می‌شوند

مقصران سیل شیراز بدون اغماض معرفی و محاکمه می‌شوند

به گزارش اول فارس ، حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی ، با بیان اینکه قوه قضائیه در معرفی متخلفین با کسی تعارف ندارد اظهارداشت: براساس مستندات و نظر کارشناسان پرونده متهمین حادثه سیل شیراز در دست بررسی است و به زودی اسامی مقصرین حادثه سیل شیراز اعلام و حکم صادر می‌شود.

وی با بیان اینکه برای مدیریت جدید در دادگستری استان ۱۴ برنامه اساسی پیش‌بینی شده که مهم‌ترین آنها کاهش اطاله دادرسی و مبارزه با فساد اداری و داخلی است افزود: برای رعایت حقوق شهروندان و مراجعه‌کنندگان دادرسی توسط استادان صاحب فکر در این حوزه آسیب‌شناسی صورت گرفته و قرار است این مهم  در آینده نزدیک در استان اجرایی شود.

مدیرکل دادگستری استان فارس با تاکید براینکه مبارزه با توزیع‌کنندگان مواد مخدر و بررسی ابعاد مختلف این آسیب اجتماعی  توسط هیئت‌های اندیشه‌ورز در دست بررسی است و به زودی برای ریشه‌کنی آن تمام مسئولان قضایی امنیتی آن را اجرایی خواهند کرد.

موسوی با تاکید بر کمک حداکثری دادگستری فارس به زندانیان مهریه  گفت: تلاش می‌کنم تا با مسئولیت خود، بسیاری از آن‌ها را آزاد کنم.

مدیر کل دادگستری استان فارس افزود: از مجموع زندانی‌های جرائم غیرعمد استان هزار و ۵۵ نفر به دلیل مسائل مالی، ۲۵ نفر به دلیل تصادف، ١٨٣ نفر مهریه و بقیه به دلیل نفقه در زندان به سر می‌برند.منبع:تسنیم”

نوشته های مشابه
تعیین تکلیف پرونده‌های قدیمی قضایی فارس تا پایان سال ۹۸
عامل اصلی سیل شیراز اعلام شد
سیل شیراز در “خشت آخر” باز هم قربانی گرفت + تصاویر
کمیسیون اصل ۹۰ شهرداری را مقصر اصلی سیل شیراز شناخت
پرداخت ۸ میلیارد تومان دیه جانباختگان سیل دروازه قرآن از جیب مردم شیراز
ماجرای توقیف اموال کارگران به دلیل بدهی کارخانه روغن نباتی و” تصرفات صورت گرفته در دراک” از زبان رئیس دادگستری استان فارس/

ثبت دیدگاه