• ۰۹ / مرداد ۱۳۹۹ / ۹:۰۴
  • شناسه خبر : 33460
  • منبع خبر: سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد:

ممنوعیت ورود خودروهای دارای پلاک استانهای قرمز کرونایی در پلیس راه یاسوج – شیراز

تمامی مسافران خودروهای پلاک غیربومی از نظر ابتلا به علائم کرونا غربالگری می شوند و از ورود خودروهای غیربومی دارای پلاک استان های با وضعیت قرمز به شهر جلوگیری می شود.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد گفت: تمامی مسافران خودروهای پلاک غیربومی از نظر ابتلا به علائم کرونا غربالگری می شوند و از ورود خودروهای غیربومی دارای پلاک استان های با وضعیت قرمز به شهر جلوگیری می شود.

ورود پلاک قرمزها به بویراحمد ممنوع است

به گزارش اول فارس، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد گفت: تمامی مسافران خودروهای پلاک غیربومی از نظر ابتلا به علائم کرونا غربالگری می‌شوند و از ورود خودروهای غیربومی دارای پلاک استان های با وضعیت قرمز به شهر یاسوج جلوگیری می‌شود.

 محمد یزدان پناه در این باره اظهار داشت: با توجه به روند افزایشی شمار مبتلایان کرونایی در این شهرستان، مصوبه ستاد کرونا استان و دستور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به شهر یاسوج، مرکز بهداشت بویراحمد اقدام به استقرار ایستگاه غربالگری کووید ۱۹ در ورودی شهر یاسوج (پلیس راه یاسوج – شیراز) نموده است.
وی افزود: در این طرح پرسنل زحمتکش پلیس راه، راهداری، هلال احمر و نیروی انتظامی مرکز بهداشت را همراهی می کنند.
وی در ادامه گفت: تمامی مسافران خودروهای پلاک غیربومی از نظر ابتلا به علائم کووید ۱۹ غربالگری می شوند و از ورود خودروهای غیربومی دارای پلاک استان های با وضعیت قرمز به شهر جلوگیری می شود.

عضوکانال اول فارس در واتساپ شوید

ثبت دیدگاه