• ۰۲ / خرداد ۱۳۹۹ / ۱۷:۰۳
  • شناسه خبر : 28465
  • منبع خبر: دهقان نیوز

وزارت جهاد کشاورزی استخدام می کند

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی از برنامه ریزی برای جذب و استخدام ۱۱۰۰ نفر در جهاد کشاورزی خبر داد. اول فارس| استخدام : معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی از برنامه ریزی برای جذب و استخدام ۱۱۰۰ نفر در جهاد کشاورزی خبر داد. محمد رضا طلایی با اعلام این مطلب […]

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی از برنامه ریزی برای جذب و استخدام ۱۱۰۰ نفر در جهاد کشاورزی خبر داد.

۳۲ طرح کشاورزی همزمان با دهه فجر در قم به بهره برداری می رسد

اول فارس| استخدام : معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی از برنامه ریزی برای جذب و استخدام ۱۱۰۰ نفر در جهاد کشاورزی خبر داد.

محمد رضا طلایی با اعلام این مطلب افزود : این میزان نیرو در سطح سازمان های جهاد کشاورزی سراسر کشور و ستاد وزارت در سال ۹۹ و پس از تامین اعتبار لازم جذب و استخدام می شوند.

وی با اشاره به اینکه ۲۰۹۶ نفر در سال ۹۸ در مجموعه جهاد کشاورزی بازنشسته شدند گفت: این میزان بازنشستگی بی سابقه بوده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی افزود: به ازای هر ۳ بازنشسته یک نیروی جدید را در جهاد کشاورزی استخدام خواهیم کرد.

طلایی  گفت: هم اکنون در حال پیگیری برای تامین اعتبار بمنظور استخدام نیرو در جهاد کشاورزی هستیم و هر وقت اعتبار لازم مصوب شد از طریق آزمون اقدام به جذب نیرو در جهاد کشاورزی استان ها خواهیم کرد.

به کانال تلگرام اول فارس بپیوندید

ثبت دیدگاه