• ۲۲ / تیر ۱۳۹۹ / ۱۸:۴۲
  • شناسه خبر : 31912

معاونت بهداشتی و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز کرونا گرفت

معاون بهداشتی ، رییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به بیماری کرونا مبتلا شد. دکتر عبدالرسول همتی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفتگو با اول فارس از ابتلای خود به بیماری کووید۱۹ خبر داده اند. بر اساس این گزارش ،معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم […]

معاون بهداشتی ، رییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به بیماری کرونا مبتلا شد.

دکتر عبدالرسول همتی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفتگو با اول فارس از ابتلای خود به بیماری کووید۱۹ خبر داده اند.
بر اساس این گزارش ،معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز  با تایید مثبت شدن تست کرونا گفت : طی چند شب گذشته با احساس تب و لرز شدیدبه مرکز درمانی مراجعه و تست کرونا دادم که نتیجه آن مثبت اعلام شد.
دکتر همتی در تشریح آخرین وضعیت جسمانی خود با بیان اینکه در حال حاضر در قرنطینه خانگی هستم، افزود: میزان درگیری ریه هایم با این ویروس هنوز مشخص نیست و امیدوارم که نیازی به بستری نباشد و با ماندن در قرنطینه خانگی بتوانم به شرایط بهبودی برگردم.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در خصوص وضعیت امرووز خود گفت: امروز دچار مشکلات تنفسی شدم که با استفاده کپسول تا حدودی شرایط تنفسی بهتر شد ولی تا شب گذشته تب و لرز شدید داشتم.
معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن درخواست از مردم برای پرهیز از سفر های غیر ضروری یادآور شد: بدون کمک مردم، کنترل بیماری امکان پذیر نیست و باید فرهنگ استفاده از ماسک، به فرهنگی عمومی تبدیل شود.

ثبت دیدگاه