• ۱۴ / خرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۷
  • شناسه خبر : 8402

پیام تسلیت فرماندار فراشبند در پی درگذشت یکی از شهروندان در کوه کیلاق

به گزارش اول فارس ، در پی درگذشت علی عباسپورخسروی از شهروندان دهرم در شهرستان فراشبند، صادق فروغی فرماندار فراشبند پیام تسلیتی خطاب به خانواده آن مرحوم و شهروندان فراشبند صادر کرد. متن پیام فرماندار شهرستان فراشبند چنین است: انالله وانا الیه راجعون در پی حادثه آتش سوزی مراتع وجنگلها در ارتفاعات کوه کیلاق یکی […]

به گزارش اول فارس ، در پی درگذشت علی عباسپورخسروی از شهروندان دهرم در شهرستان فراشبند، صادق فروغی فرماندار فراشبند پیام تسلیتی خطاب به خانواده آن مرحوم و شهروندان فراشبند صادر کرد. متن پیام فرماندار شهرستان فراشبند چنین است:


انالله وانا الیه راجعون

در پی حادثه آتش سوزی مراتع وجنگلها در ارتفاعات کوه کیلاق یکی از فرزندان جوان ، متعهد ، خدوم ودلسوز این شهرستان با احساس مسئولیت و داوطلبانه دوشادوش سایر اقشار مردم، ادارات و نهادها ،  شجاعانه دل به آتش زد و متاسفانه در راه پاسداری از طبیعت جان خود را از دست داد.
لازم میدانم ضمن ابراز مراتب تالم وتاسف ،مراتب فقدان جانسوز مهندس علی عباسپور خسروی را به خانواده محترم وبستگان، مردم غیور دهرم و شهروندان خوب شهرستان فراشبند تسلیت عرض نموده و علو درجات آن عزیز سفر کرده را از خداوند متعال نمائیم.
صادق فروغی ، فرماندار شهرستان فراشبند

ثبت دیدگاه