• ۱۵ / خرداد ۱۳۹۸ / ۷:۱۷
  • شناسه خبر : 8440

کاروان حفاظتی ترامپ در سفر به انگلیس+گزارش تصویری

سفر سه‌روزه ترامپ که به دعوت ملکه الیزابت دوم انجام می‌شود، بیش از ۱۸ میلیون پوند هزینه خواهد داشت.به گزارش اول فارس به نقل  فرارو، رئیس جمهور آمریکا با هواپیمای پیشرفته ایر‌فورس‌وان یا هواپیمای شماره یک نیروی هواپیمایی آمریکا به انگلیس سفر کرده است. ترامپ همه فرزندان بزرگسال خود را همراه با همسران‌شان در این […]

سفر سه‌روزه ترامپ که به دعوت ملکه الیزابت دوم انجام می‌شود، بیش از ۱۸ میلیون پوند هزینه خواهد داشت.به گزارش اول فارس به نقل  فرارو، رئیس جمهور آمریکا با هواپیمای پیشرفته ایر‌فورس‌وان یا هواپیمای شماره یک نیروی هواپیمایی آمریکا به انگلیس سفر کرده است. ترامپ همه فرزندان بزرگسال خود را همراه با همسران‌شان در این سفر به همراه دارد، از این رو به هواپیمای دوم نیاز است.

کاروان موتوری رئیس‌ جمهور، شامل دو خودروی سواری شکل هم و چندین خودروی امنیتی و ارتباطی است و پیش از ورود ترامپ با هواپیما‌های ترابری نیروی هوایی ایالات متحده به سوی مقصد پرواز می‌کنند.

روی زمین، ترامپ، سوار کادیلاک‌ وان می‌شود که خودروی سواری قدرتمند و تجهیز‌شده‌ای است که به دلایلی که نیاز به توضیح ندارد، لقب بیست یا هیولا گرفته است.

خودرو‌‌های دیگر در کاروان شامل موتور‌سواران پلیس و خودرو‌های پشتیبانی نیروهای امنیتی، تیم‌های ضدحمله و مقابله با بحران، خودرو‌های اس‌یو‌وی ضد‌گلوله ارتباطی که به رود‌ رانر معروف هستند و آمبولانس‌ها و گروه‌های رسانه‌ای و خبری هستند.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

ثبت دیدگاه