• ۰۸ / مرداد ۱۳۹۹ / ۹:۱۰
  • شناسه خبر : 33370

کشته و مصدوم شدن دونفر بر اثر تصادف در محور کارزین به امام شهر

مسئول اورژانس ۱۱۵ قیروکارزین گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت، با سواری پژو پارس در محور کارزین – امام شهر یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد. به گزارش اول فارس از قیروکارزین، مصطفی قائدی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان قیروکارزین در این خصوص اظهار کرد: با اعلام مأموریت از مرکز پیام اورژانس ۱۱۵، […]

مسئول اورژانس ۱۱۵ قیروکارزین گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت، با سواری پژو پارس در محور کارزین – امام شهر یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.


به گزارش اول فارس از قیروکارزین، مصطفی قائدی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان قیروکارزین در این خصوص اظهار کرد: با اعلام مأموریت از مرکز پیام اورژانس ۱۱۵، مبنی بر تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با پژو پارس در محور کارزین – امام شهر،سریعا اورژانس ۱۱۵ جاده ای امام شهر به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: این حادثه حوالی ساعت ۲۱:۵۰ رخ داده بود، که یک نفر جان خود را در دم از دست داده بود و یک نفر نیز مصدوم شده بود.

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان قیروکارزین تصریح کرد: مصدوم این حادثه پس از اقدامات اولیه ی درمان توسط تکنسین های اورژانس به بیمارستان امام محمد باقر (ع) قیروکارزین انتقال داده شد.

مصطفی قائدی اضافه کرد: با بیان اینکه عوامل انسانی در کاهش تصادفات، نقش موثری دارند، از رانندگان خواست ضمن توجه به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، در هنگام رانندگی سرعت مطمئنه را رعایت و از هرگونه سرعت غیرمجاز خودداری کنند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

ثبت دیدگاه