• ۱۵ / اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۶
  • شناسه خبر : 27156
  • منبع خبر: سایت خبری پلیس

کشف ۲۸۰ کیلوگرم تریاک از منزل مسکونی در شیراز

 فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری ۴ قاچاقچی حرفه‌ای و کشف ۲۸۰ کیلو تریاک در بازرسی از ۲ منزل مسکونی در شیراز خبر داد. به گزارش اول فارس ،سردار “رهام‌بخش حبیبی” بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کار فنی و اطلاعاتی از دپوی محموله سنگین تریاک واقع در ۲ منزل […]

 فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری ۴ قاچاقچی حرفه‌ای و کشف ۲۸۰ کیلو تریاک در بازرسی از ۲ منزل مسکونی در شیراز خبر داد.

به گزارش اول فارس ،سردار “رهام‌بخش حبیبی” بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کار فنی و اطلاعاتی از دپوی محموله سنگین تریاک واقع در ۲ منزل مسکونی در یکی از محله ‌های شیراز مطلع شدند.

سردار “حبیبی” تصریح کرد: ماموران ضمن هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن دو منزل متعلق به قاچاقچیان، موفق شدند ۲۸۰ کیلو تریاک کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در این خصوص ۴ قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر شدند، عنوان داشت: متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

این مقام ارشد انتظامی به نقش پررنگ و تاثیرگذار مردم در برخورد با قاچاقچیان اشاره و تاکید کرد: پلیس استان فارس در راستای مبارزه با پدیده شوم اعتیاد و قاچاق مواد مخدر با گسترش چتر اطلاعاتی، به صورت شبانه روزی تلاش و از ظرفیت‌های مردم بهره می گیرد

ثبت دیدگاه