کشف ۸۲۳ کیلوگرم تریاک از یک منزل مخروبه و یک خودرو

کشف 823 کیلوگرم مواد مخدر در استان فارس

به گزارش اول فارس به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس، سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروز آباد از خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر قصد جابه‌جایی محموله سنگین مواد مخدر را در سطح محور‌های مواصلاتی دارند، مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: بلافاصله مأموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام و نسبت به کنترل خودرو‌های عبوری اقدام کردند که پس از مدتی به یک دستگاه خودرو پژو پارس مظنون و دستور ایست دادند، ولی راننده خودرو بدون توجه اقدام به فرار کرد.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، مأموران با استفاده از قانون به کارگیری سلاح، لاستیک‌های این خودرو را هدف قرار داده و خودرو را متوقف کردند.

حبیبی افزود: در بازرسی از این خودرو ۶۷۵ کیلوگرم تریاک کشف و یک قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر و به دستگاه قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به انجام یک عملیات دیگر در شهرستان نی ریز گفت: مأموران انتظامی بخش قطرویه در این شهرستان، از دپو میزان قابل توجهی مواد مخدر در یک منزل مخروبه مطلع و برای بررسی به محل اعزام شدند.

 حبیبی گفت: در بازرسی از این منزل مخروبه، ۱۴۸ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف و تحقیقات پلیس برای دستگیری متهم یا متهمان این پرونده ادامه دارد.

نوشته های مشابه
مواظب باشید: داروی مُسکن و مخدر «اکسی کانتین» باعث مرگ می‌شود
مراسم بزرگداشت شهدای ناجای فارس با حضور قالیباف در شیراز
فرمانده جدید نیروی انتظامی داراب معرفی شد
کشف ۵۳ کیلو تریاک جاساز در سیلندر گاز خودرو در محور پاسارگاد
جولان موادمخدر صنعتی و سنتی/دانش آموزان بیشتر تریاک و گل مصرف می‌کنند،دانشجویان گل
مصرف گل حتی برای یک بار ساختار مغز را تغییر می‌دهد

ثبت دیدگاه