کودک آزار شیراز در ملاء عام اعدام می شود

کودک آزاری که در مرداد ماه امسال اقدام به آزار و اذیت دختر بچه ای در بیمارستان نمازی شیراز کرده بود به اعدام در ملاء عام در محل وقع بزه محکوم شد.

به گزارش اول فارس،رئیس کل دادگستری استان فارس با اعلام این خبر بیان داشت که پرونده در وقت فوق العاده مورد رسیدگی قرار گرفت و متهم ۲۵ ساله پرونده که در مرداد ماه امسال ضمن ربودن دختر بچه ۴ ساله ای در بیمارستان نمازی وی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود پس از طی مراحل قانونی و برگزاری جلسه رسیدگی مطابق رأی صادره از شعبه اول دادگاه کیفری یک استان فارس به اعدام در ملاء عام و در محل ارتکاب جرم محکوم گردید.

حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی با بیان این که رأی صادر شده در خصوص این متهم به خاطر اذیت و آزار جسمی و روحی طفل خردسال می باشد گفت: اتهامات دیگری نیز متوجه این متهم بود که در حکم صادره مجازات های جداگانه ای برای سایر اتهامات وی تعیین شده است.

وی تصریح کرد: متهم این پرونده به لحاظ آدم ربایی به ۱۵ سال حبس و همچنین از حیث جنبه عمومی بزه ایجاد مزاحمت برای بانوان نیز به یک سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم گردیده است.وی خاطر نشان کرد رأی صادره قابلیت فرجام خواهی در مرجع دیوان عالی کشور دارد.

نوشته های مشابه
مزایای تبلیغات اینترنتی چیست ؟
قابل توجه قربانیان احتمالی : دستگیری مامورنمای سارق و آزارگر در شیراز
فرود اضطراری ۲ هواپیمای قطر ایرویز در شیراز
ثبت بیش از ١٩٧هزار تخلف رانندگی در شیراز
نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در شیراز
گشت وگذار استراماچونی و همسرش در شیراز+ تصاویر

ثبت دیدگاه