• ۲۴ / شهریور ۱۳۹۹ / ۲۰:۴۶
  • شناسه خبر : 35278

یک معلم زن بر اثر کرونا درگذشت+تصویر

سید طاهر حسینی، اظهار کرد: این معلم فرهنگی در سن ۴۲ سالگی بر اثر بیماری کرونا فوت شد

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران از مرگ معلم گچسارانی به دلیل مبتلا شدن به کرونا خبر داد.

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی گچساران، سید طاهر حسینی، اظهار کرد: این معلم فرهنگی در سن ۴۲ سالگی بر اثر بیماری کرونا فوت شد.

حسینی گفت: این بانوی گرانقدر چند روز اخیر در «آی سی یو» تحت مراقبت ویژه بوده و ظاهراً بیماری زمینه‌ای هم نداشته‌، که متأسفانه به دلیل بیماری کرونا جان خودشان را از دست دادند.

او افزود: این گونه که مشخص شده است این بانوی گچسارانی بیماری زمینه‌ای همچون دیابت، چربی، فشار خون و… نداشته و بر اثر درگیری ریه پیش از ظهر وفات یافته است.

حسینی گفت: این بانو چند روز گذشته دچار تنگی نفس شد که جهت مداوا به مراکز درمانی گچساران مراجعه می‌کند که در ادامه در بخش اتفاقات بیمارستان شهید رجایی بستری و متعاقباً نیز به بخش داخلی (بیماران کرونایی) بیمارستان منتقل می‌شود.

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران افزود: اگرچه این بانو در این مدت با افت درجه اشباع اکسیژن (زیر ۹۰ درصد) هم روبرو بود که به بخش آی سی یو منتقل می‌شود و متاسفانه امروز در نهایت دار فانی را وداع می‌گوید.

بر اساس این گزارش مراسم تشییع و تدفین بانوی فرهنگی آزیتا نظری آبدهگاه امروز دوشنبه در بهشت زهری یشهر گچساران برگزار گردید.

فوت اولین معلم کرونایی

ثبت دیدگاه