• 25 / آبان 1401 / 17:11
  • شناسه خبر : 98017

آبروریزی باورنکردنی دوست قدیمی از زن جوان شیرازی

رئیس پلیس فتا استان از شناسایی خانمی جوان که با انتشار تصاویر خصوصی دوست صمیمی خود در بستر یکی از شبکه‌های اجتماعی برای شاکی ایجاد مزاحمت می‌کرد، خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “امیر حسین سلیمانی” با اعلام این خبر اظهار داشت: خانمی ۳۰ ساله با ارائه مرجوعه قضائی به این پلیس؛ مدعی شد فردی ناشناس در فضای مجازی با انتشار تصاویر خصوصی وی در یکی از شبکه‌های اجتماعی، قصد بدنام کردن وی را دارد که رسیدگى به این پرونده ‌به‌صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس ‌فتا قرار گرفت.

وی گفت: پس ازحضور شاکیه، پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضائی تشکیل و با جمع‌آوری مدارک و مستندات مربوطه توسط کارشناسان پلیس فتا، سرانجام متهم شناسایی و به این پلیس احضار شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ابتدا متهم که دوست صمیمی شاکیه بود منکر ارتکاب جرم خود شد؛ ولی پس از مواجهه با مدارک و مستندات احصاء شده توسط کارشناسان این پلیس لب به اعتراف گشود ودلیل اقدام خود را  کینه و مشکلاتی که از قبل داشته است، عنوان کرد.

سرهنگ سلیمانی افزود: برابر قانون هرگونه توهین، اهانت و یا پخش تصاویر شخصی افراد در فضای مجازی جرم محسوب شده وعواقب جبران ناپذیری برای فرد به همراه دارد، بنابراین رعایت اخلاق در فضای سایبر و به خصوص شبکه‌های اجتماعی امری مهم محسوب می شود.

رئیس پلیس فتا استان فارس خاطر نشان کرد: پلیس فتا به‌صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شهروندان بوده و کاربران می‌توانند در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارش‌های مردمی و یا با شماره ۰۹۶۳۸۰ با ما در میان بگذارند.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه