• ۲۴ / آبان ۱۳۹۸ / ۰:۱۲
  • شناسه خبر : 17363

آتش‌سوزی گسترده در انبار تعاون روستایی نی ریز + تصاویر

امروز انبار تعاون روستایی در خیابان شهاب نی‌ریزی (جنب شورای حل اختلاف) دچار آتش‌سوزی شد. به گزارش  اول فارس به نقل از هورگان، سرانجام بحران آتش سوزی در انبار اتحادیه تعاونی روستایی شهرستان نی ریز در شامگاه امروز با تلاش  همگانی به پایان رسید.آتش سوزی نا معلومی که از ظهر امروز سوله بزرگ انبار اتحادیه […]

امروز انبار تعاون روستایی در خیابان شهاب نی‌ریزی (جنب شورای حل اختلاف) دچار آتش‌سوزی شد.

به گزارش  اول فارس به نقل از هورگان، سرانجام بحران آتش سوزی در انبار اتحادیه تعاونی روستایی شهرستان نی ریز در شامگاه امروز با تلاش  همگانی به پایان رسید.آتش سوزی نا معلومی که از ظهر امروز سوله بزرگ انبار اتحادیه های تعاون روستایی نی ریز را در بر گرفته بود،  سرانجام بعد از ۶ ساعت تلاش بی وقفه  نیروهای امدادی و خدماتی شهرستان  در ساعت ۱۸ امروز به پایان رسید.
 در این حادثه نیروهای آتش نشان زیر نظر فرماندار شهرستان  این حادثه  را مدیریت کرده و با کمک آتش نشانی شهرستان استهبان، نیروهای HSE کارخانه فولاد و نیروهای امدادی هلال احمر و به ویژه با کمک نیروها و وسایل امدادی شهرداری نی ریز به مهار آتش سوزی کمک کردند.
 در این حادثه از حدود ۱۵ خودرو سنگین و نیمه سنگین برای فرونشاندن آتش کمک گرفته شد.
 مسئولان شهرستان اعم از فرماندار، دادستان، شهردار، فرمانده انتظامی و تعدادی دیگر از مدیران شهرستان با انجام اقدامات ویژه خود به یاری نیروهای امدادگر برخاستند. به طوریکه مسئولان بارها در محل حادثه حضور یافته و برای تسهیل کار امدادگران کمک کردند.
 از ساعت ۱۸ امروز نیز با کمک  ۱۱ کامیون  از وسایل نقلیه شهرداری و راهداری و حمل و نقل  جاده ای  نی ریز آوار  برداری انجام گرفت و مقداری از آوار در سایت زباله تخلیه شد و کاه و خوراک دام ها و جو های باقیمانده نیز در میدان دام شهرداری تخلیه گردید. عملیات تخلیه در ساعت ۲۲:۳۰ امشب به پایان رسید.
 
ستاد بحران شهرستان و مسئولان مربوطه برای کشف دلیل  این آتش سوزی بزرگ در حال پیگیری هستند.لازم به ذکر است که مدتی قبل نیز یک انباردیگر این سازمان که در کنار انبار فعلی آتش گرفته قرار دارد، آتش گرفت.

بیشتر بخوانید:

آتش سوزی های عمدی و مهیب جنگل‌های فارس و سکوت معنادار منابع طبیعی
کشف یک باغ پر از تریاک خالص در استان فارس
جزئیات مرگ وحشتناک ۳ نفر در یک خانه در نی ریز

ثبت دیدگاه