• ۲۲ / شهریور ۱۴۰۰ / ۱۸:۱۰
  • شناسه خبر : 67303

آخرین خبر از دستگیری خواننده دزفولی و شاگردانش

چند روز پس از انتشار خبر بازداشت خواننده دزفولی و شاگردانش او پرده از راز این ماجرا برداشت.

چند روز پیش بود که خبری مبنی بر شناسایی و بازداشت یک گروه موسیقی که به صورت دسته جمعی آهنگی را اجرا کرده بودنددر فضای مجازی منتشر شد. بازتاب این خبر تاجایی بود که حتی رسانه های فارسی زبان آن ور آبی هم آن را منتشر کردند .

 

در شرح این خبر آمده بود که فرمانده انتظامی دزفول اعلام کرده همه افراد حاضر در این کلیپ موسیقی را خیلی زود شناسایی و بازداشت کرده است. همچنین از طرف فرمانده انتظامی  دزفول اینطور نقل شده بود که شهر دزفول دارالمومنین است و به هیچ فرد ویا گروهی این اجازه داده نمی شود که شأن این شهر را پایین بیاورند.

اما پیمان یوسفی سرپرست این گروه موسیقی روز گذشته با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود این خبر را تکذیب کرد.

همچنین پیمان یوسفی سرپرست گروه “سل‌لا”به یک خبرگزاری گفت:نه تنها دستگیری بلکه احضاری در کار نبود و در برخوردی کاملا محترمانه و به عنوان نماینده گروه به پلیس و دیدار با دادستان دزفول دعوت شدم.

وی افزود: در جلسه‌ای که با بنده برگزار گردید راه‌های قانونی برای اجرای دیگر برنامه‌ها در آینده عنوان شد.

سرپرست گروه موسیقی سل‌لا عنوان کرد: انتشار خبری کذب مبنی بر احضار و یا دستگیری تمامی اعضای گروه موجب شد تا افراد سودجو و شبکه‌های معاند از موضوع تماما سو استفاده کنند.

وی در بیان دلیل دعوتش به پلیس امنیت گفت: نداشتن برخی از مجوزات و انتشار فیلم در ایام محرم دلایلی بودند که موجب دعوت به گفت گو  برای ارائه توضحیات در  اداره پلیس شد. 

بیشتر بخوانید:

تنفر شدید امیر تتلو از شغل مادرش+فیلم
خرید ۱۲۰ میلیارد تومانی بلیط کنسرت در ترکیه بدون امیر تتلو
خواننده معروف پاپ ناچارا به ایران بازگشت+عکس

ثبت دیدگاه