• ۳۱ / شهریور ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۰
 • شناسه خبر : 68218
 • منبع خبر: هفت صبح

آخرین خبر از ساخت سریال پایتخت ۷ برای نوروز ۱۴۰۱

انتظار می‌رفت فصل هفتم سریال پایتخت برای نوروز ۱۴۰۱ ساخته شود اما به نظر می‌رسد اختلافات داخلی در سازمان صداوسیما مشکلاتی را در راه تولید این سریال ایجاد کرده است.

به گزارش اول فارس، : تولید فصل هفتم “پایتخت” در سال ۱۴۰۰ قطعا منتفی است چرا که قرار است الهام غفوری طرح دیگری را به کارگردانی سیروس مقدم وارد مرحله تولید کند.

پایتختی که بسیاری بعد از موضع‌گیری تند و عجیب رییس صداوسیما کارش را تمام شده می‌دانستند اما با تغییر معاونت سیما، بحث فصل هفتم این سریال دوباره جدی شد.

حواشی این فصل اما از همان ابتدا آغاز شد و سارا و نیکا خبر حذف‌شان از پایتخت را رسانه‌ای کردند. هم‌زمان گروهی از رسانه‌ها هم شروع به حملات گسترده به محسن تنابنده کردند. عجیب ترین اتفاق اما گزارش خبرگزاری رسمی صداوسیما علیه ساخت پایتخت بود که شایعه اختلافات داخلی در سازمان صداوسیما بر سر این سریال را قوت بخشید. ‎حاصل این اتفاقات انتشار نامه انصراف محسن تنابنده از ساخت این فصل پایتخت بود.

نتیجه همه این ماجراها و کشمکش‌ها اما بن‌بست در ساخت ادامه‌ی محبوب‌ترین سریال دهه نود بوده است. ماجرای صداوسیمایی که محبوبیت و درآمدهای “پایتخت” را می‌خواهد، اما جرات ایستادن پای این سریال را ندارد.

بیشتر بخوانید:

بهترین محل قرارگیری تلویزیون در خانه کجاست؟
هنر نمایی جالب سارا و نیکا در لایو زنده+فیلم
تازه ترین خبر از ساخت سریال جذاب «پایتخت ۷»

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - مهر - ۱۴۰۰

  حیف وخیلی حیف شد هرچه خوبه خوبیه تمام شد در دوران ما


  پاسخ

 • ماهان

  تاریخ : ۲۵ - مهر - ۱۴۰۰

  سلام لطفا پایتخت هفت را در علی اباد کتول بسازید و بهتاش دروازه بان نساجی مازندران باشد و کلاه دروازه بانی را بسازید و حتما حتما بهبود سارا و نیکا باشند و نقی معمولی نماینده مجلس و هما اخبارگو و فهیمه و رحمت و رحمان رحیم ارایشگر باشد و خونه نقی و خونه فهیمه را انتخاب کنید و بسازید و داستانش مثل پایتخت شش باشد و بهتاش در استادیوم آزادی نساجی با پرسپولیس بازی کند و بهتاش و بهبود هم روبرو شود و بهتاش شوکه شو و بهتاش زبونش بگیره و نقی به بهبود بگه از دور نگاه کن اونم از دور نگاه کنه و بهبود گریه کنه و ابولفضل رجبی را حذف کنید و پایتخت هفت از شبکه یک و تماشا پخش کنید و امیدوارم همه ی فصل پایتخت رو بسازید خدا نگهدار میبوسمتون 😘😘


  پاسخ