• 14 / آبان 1401 / 15:01
  • شناسه خبر : 97310
  • منبع خبر: چشمک

آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد: با توجه به شواهد تشخیص دهید که مادر بچه کیست؟

آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد: در سوال معمای تصویری امروز شما باید بتوانید مادر نوزاد را در کمتر از ۵ ثانیه براساس شواهد موجود در تصویر شناسایی کنید.

حل و رمزگشایی این معمای تصویری برای افراد باهوش در عرض ۵ ثانیه امکان پذیر است. معماها و سوالات تصویری از جمله بازی های فکری هستید که شما برای حل آن نیازمند هستید که نشانه های موجود در عکس را دنبال کنید. باید بدانید که حل برخی از آزمون ها نیازمند هوش و منطق نیستند و برای حل آنها نیازمند تیزبینی و دقت است. با مجله سرگرمی اول فارس همراه باشید.

همانطور که اشاره شد در آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد در عرض چند ثانیه مادر نوزاد را پیدا کنید و مهارت های ذهنی خود را نشان دهید. آیا علاقمند به این هستید که مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را مورد آزمایش قرار دهید.  به هر صورت همین مسئله سبب شده است که معماها و پازل های تصویری و ذهنی به سرگرمی مورد علاقه هزاران کاربر اینترنتی تبدیل شده اند. این سووالات یک وسیله سرگرمی بسیار محبوب در شبکه های اجتماعی هستند. اگرچه آنها می توانند حواس شما را پرت کنند، اما به شما اجازه می دهند سطح تمرکز و ظرفیت ذهنی خود را بهبود بخشید.

آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد

در اینجا تصویری وجود دارد که در آن باید بدانید که مادر نوزاد، کدامیک از این زنان است. برای رمزگشایی آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد نیازمند به دقت و تمرکز هستید. لذا تلاش کنید ذهن خود را آرام کنید. یادتان باشد که برای شکست دادن این معمای تصویری فقط ۵ ثانیه فرصت دارید. آیا فکر می کنید برای ارائه پاسخ آماده اید؟

با دقت به تمام جزئیات نگاه کنید و سعی کنید معمای بزرگی را که در آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد فرار دارد را رمزگشایی کنید. به یاد داشته باشید که زمان کوتاهی برای یافتن پاسخ صحیح دارید. موفق باشید.

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

 

پاسخ آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد

نحوه پاسخگویی شما به آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد چطور گذشت؟ اگر توانستید پاسخ صحیح را بیابید، شما یک نابغه هستید، زیرا ۷۸٪ کسانی که سعی کردند آن را انجام دهند حتی نتوانستند به راه حل نزدیک شوند. اگر پاسخ را پیدا نکردید و زمان بیشتری برای جزئیات نیاز داشتید می توانید ۵ ثانیه بیشتر دقت کنید.

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

پاسخ واضح است، مادر نوزاد کوچک در گاری، زن وسطی است، چرا؟

اگر دقت کنید، زن وسطی یک شیشه شیر و همچنین پارچه ای برای تمیز کردن فرزندش دارد. اگرچه سایر زنان نیز جزئیات مشابهی دارند، اما او کسی است که از نوزاد مراقبت می کند و مادر واقعی نوزاد است.

امیدواریم از آزمون شناسایی مادر بی خیال استفاده کرده باشید..نظرات و پیشنهادات برای ما بنویسید.

بیشتر بخوانید:

تست هوش : به نظر شما کدام زن زودتر می میرد!؟
یکی از این ۸ جاده‌ را انتخاب کنید تا بفهمید چه شخصیتی دارید!
اگر فکر می کنی باهوشی ، رباینده کودک را در ۳ ثانیه شناسایی کن!

ثبت دیدگاه

  • رضا

    تاریخ : ۱۴ - آبان - ۱۴۰۱

    واقعا جواب بی ربطی بود چرا باید یه ادم با سر روی ژولیده و بدون کفش صاحب اون بچه و کالسکه به اون تمیزی باشه در حالی کنارش یه ادم تر تمیز با ساک که همون عکس گل رو داره و دستاشم ازاده برا هل دادن کالسکه مادر اون نباشه واقعا جواب بی ربطی بود …