• 22 / آبان 1401 / 9:58
  • شناسه خبر : 97787
  • منبع خبر: چشمک

تست هوش تصویری : اگر میتونی فرد مرده را در این تصویر شناسایی کن!

شاید برایتان جالب باشد:آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک : اگر باهوشی، فرد مرده را در تصویر شناسایی کن!

آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک: طراح آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک معتقد است که تنها کسانی که دارای قدرت بینایی عالی و دقت بالا هستند می توانند در یک نگاه فرد مرده در تصویر را شناسایی کنند. می توان گفت که به کمک آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک، شما می توانید ثابت کنید که یک فرد نکته سنج، دقیق و تیزبین تمام عیار هستید. اگر می خواهید اطرافیان خود را نیز بسنجید، این آزمون را با آن ها به اشتراک بگذارید.

بنابراین فرصت خوبی است که شما با کمک آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک، ثابت کنید استاد مسلم در انجام آزمون ها و سوالات تصویری هستید و می توانید با توانائی ها و مهارت های شناختی بالای خود، هر معما و سوالی را در کمترین زمان ممکن حل کنید. این روزها بازی فکری فکریو انواع و اقسام معماها و پازل‌های تصویری شبیه آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده‌اند، چرا که  مهارت‌های تصویری ما را به چالش کشیده و رشد و توسعه حداکثری آنها را تضمین می کنند.

بخش تفریح و سرگرمی  امروز هم  با یکی دیگر از این معماهای تصویری تحت آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک همراه با شماست. با ما همراه باشید.

آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک

در چالش تصویری امروز شما باید بتوانید در یک نگاه فرد مرده در تصویر را شناسایی کنید. آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک از جمله سوالات تصویری است که روند پاسخگویی به آن چندان آسان نیست و شما باید بتوانید با تیزبنی و دقت و تمرکز بالا آن را رمزگشایی کرده و پاسخ دهید.

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک

ایا موفق شدید تا فرد مرده را در تصویر آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک پیدا کنید؟ اگر چنین است، باید گفت که شما آدم دقیق و نکته سنجی هستید. فردی که هیچ چیزی از چشمان تیزبین شما پنهان نمی ماند. اما اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید باز هم باید به شما تبریک گفت. شما توانسته اید به خوبی مغز و ذهن خود را ورزش دهید. قبل از اینکه پاسخ را ارائه دهیم، می توانید بار دیگر تصویر آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک و جزئیات آن را بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک: مطمئن هستیم که همه به دنبال شناسایی فرد مرده در میان زنان تصویری بودند که مشغول دیدن لباس ها هستند. مرده تصویر دقیقا در زیر یکی از همین مانکن هاست. به تصویر علامتگذاری شده دقت کنید. پاهای این فرد مرده در تصویر دیده می شود.

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک استفاده کرده باشید.
نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید:

اگر فکر می کنی باهوشی ، رباینده کودک را در ۳ ثانیه شناسایی کن!
ویژگی‌های شخصیتی افرادی که رنگ قرمز را دوست دارند
تست روانشناسی تصویری|نحوه مشت کردن دست خود را انتخاب کنید تا بدونید چه شخصیتی دارید!

ثبت دیدگاه