• 04 / آبان 1401 / 9:57
  • شناسه خبر : 96771

آزمون و تست هوش: ۵ ثانیه ای ۲ چهره استتار شده را پیدا کن!؟

با غلبه بر آزمون شناسایی چهره های استتار شده یا چالش تصویری امروز اول فارس نشان دهید که مهارت های عالی دارید. طراح این آزمون مدعی است که فقط افرادی که تخیل عالی دارند، می توانند در زمان مشخص شده ۵ ثانیه ای پاسخ صحیح را ارائه دهند. آیا می توانید در اولین تلاش ادعای پیروزی کنید؟

اگر می خواهید بر این چالش تصویری غلبه کنید، باید به خلاقیت و توانایی خود اجازه دهید، آرام آرام رشد کند. باید به خاطر داشته باشید که تنها ۱۸٪ از کاربران اینترنت آزمون شناسایی چهره های استتار شده را حل کردند.

آزمون شناسایی چهره های استتار شده

دو چهره استتار شده کجا هستند؟ ماموریت امروز این است که در ۵  ثانیه، ۲ چهره را پیدا کنید که در جایی از تصویر به خوبی پنهان شده اند. آیا می توانید این چالش تصویری را حل کنید؟ امیدواریم اینطور باشد زیرا تمرین از هم اکنون شروع می شود.

شما فقط ۶ ثانیه فرصت دارید تا چالش را حل کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی چهره های استتار شده

زمان به پایان رسیده است! می دانیم که حل این چالش تصویری چندان آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست. فقط باید به تخیل خود اجازه دهید تا دو چهره پنهان را پیدا کنید. در مرحله بعد، می توانید از نتایج رسمی این تمرین ذهنی مطلع شوید. ۵ ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ: در تصویر آزمون شناسایی چهره های استتار شده ما چهره های استتار شده را برای شما علامتگذاری کرده ایم. آیا شما توانستید این دو چهره را در زمان مشخص شده پیدا کنید.

 

بیشتر بخوانید:

بگویید کدام گربه در تصویر را بیشتر دوست دارید تا چیزهای جالبی در مورد خودتان کشف کنید!
اگر فکر می کنی باهوشی ، رباینده کودک را در ۳ ثانیه شناسایی کن!
ویژگی‌های شخصیتی افرادی که رنگ قرمز را دوست دارند

ثبت دیدگاه