• 24 / تیر 1401 / 21:39
  • شناسه خبر : 89849

شرایط ثبت نام و فروش ۱۶ خودرو محصول زامیاد ، ایران خودرو و سایپا

شرایط فروش فوری سه محصول وانت تولیدی زامیاد اعلام شد.
به گزارش اول فارس ، شرکت سایپابرنامه فروش فوری محصولات شرکت زامیاد را مطابق جدول ذیل اعلام کرد:

تاریخ و نحوه ثبت نام محصوالت شرکت زامیاد:
در این روش فروش متقاضیان محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ از طریق سایت فروش اینترنتی  تا زمان تکمیل ظرفیت، طبق مراحل ذیل اقدام نمایند :
الف ورود به سایت فروش اینترنتی سایپا https://saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری ، متقاضیانی که
قبلا نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند

ب- ورود به قسمت خرید خودرو و انتخاب نوع خودرو
ج- ورود به درگاه اینترنتی و پرداخت وجه خودرو
د-دریافت کد رهگیری
ه- مراجعه به نمایندگی منتخب جهت تحویل مدارک هویتی، احراز سکونت و دریافت قرارداد


 

دومین مرحله پیش فروش محصولات ایران خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اعلام شد.

ایران خودرو؛ در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ از سوی مجلس شورای اسلامی امکان ثبت نام برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن‌ها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده اند، در برخی محصولات ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو فراهم شده است.

در صورتیکه تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه، بیش از ظرفیت  شرایط فروش باشد، اولویت با مادرانی است که در دو سال قبل خودرویی دریافت نکرده باشند. در هر صورت اگر تعداد متقاضیان بیشتر از ۵۰ درصد خودرو‌ها باشد، تخصیص خودرو در قالب قرعه کشی صورت می‌پذیرد و در غیر این صورت، برای همه مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذیربط برسند، امکان واریز وجه میسر خواهد شد.

همچنین به اطلاع می‌رساند اطلاعات منتخبین در طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می‌گردد، تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای ایشان میسر شود.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام:

طرح پیش فروش عادی با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه (برخی محصولات شرکت ایران خودرو) در صورت لزوم با روش قرعه کشی و مطابق جدول ذیل از روز شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ شروع و به مدت ۷۲ ساعت ادامه خواهد داشت.

همچنین شرایط پیش فروش برخی از محصولات شرکت ایران خودرو با موعد تحویل (حداکثر ۱۲ ماهه) به این شرح اعلام می‌شود.
متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی خودروسازان انتخاب نشده اند، می‌توانند در این طرح با شرایط ذیل ثبت نام کنند. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.


ثبت نام خودروهای سایپا در روش‌های مختلف از روز شنبه ۲۵ تیر ماه آغاز می‌شود.

 متقاضیان خرید محصولات گروه خودروسازی سایپا می‌توانند از شنبه ۲۵ تیر به سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس https://sale.iranecar.com مراجعه و نسبت به ثبت نام خودرو درخواستی اقدام کنند.

بر اساس این گزارش ساعت شروع ثبت نام در روز شنبه در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که این اقدام گروه سایپا در پی برنامه افزایش تولید و ایفای به موقع تعهدات برنامه‌ریزی شده است تا بتواند رضایت حداکثری مشتریان محترم را کسب نماید.

 

بیشتر بخوانید:

طرح فروش اقساطی محصولات فونیکس – مهر ۱۴۰۱
طرح فروش اقساطی محصولات MVM مدیران خودرو ویژه مهرماه ۱۴۰۱
احداث نمایندگی مشترک خدمات پس از فروش سایپا و ایران خودرو

ثبت دیدگاه