• 08 / اسفند 1399 / 18:54
 • شناسه خبر : 46462

آغاز فروش فوق العاده و پیش فروش ۹ محصول سایپا از ۹ اسفند

 به گزارش  گروه خودرو اول فارس ، گروه خودروسازی سایپا با هدف تسریع و تسهیل در مشارکت متقاضیان خرید محصولات این گروه خودروسازی، به صورت همزمان دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات خود را در قالب طرح “عید تا عید”(ولادت حضرت علی(ع) تا مبعث حضرت رسول(ص))، اجرا می کند.

در این شیوه فروش ابتکاری، ۷ مدل از محصولات سایپا به صورت فروش فوق العاده و ۹ مدل از محصولات به صورت پیش فروش یکساله عرضه می شود و مشتریان امکان مشارکت در یک یا هر دو طرح عرضه را دارند.

فرآیند ثبت نام مشتریان در این شیوه عرضه محصولات به شکلی طراحی شده که مشتریان می توانند در هر یک از طرح ها یا هر دو طرح فروش ثبت نام کنند و در روز قرعه کشی، ابتدا منتخبین فروش فوق العاده مشخص می شود و سپس سایر ثبت نام کنندگان در قرعه کشی طرح پیش فروش با موعد تحویل یک ساله شرکت داده خواهند شد.

بر این اساس متقاضیان مشارکت در این طرح های فروش می توانند از ساعت ۱۴ روز شنبه ۹ اسفند ماه به مدت سه روز و به صورت ۲۴ ساعته با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com اطلاعات شخصی را وارد کرده و پس از دریافت کدکاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

در طرح فروش فوق العاده، خودروهای سایپا۱۵۱، تیبا صندوقدار و تیبا۲، ساینا و کوییک دنده ای به همراه کوییک آر و ساینا اس  ودر طرح پیش فروش با موعد تحویل حداکثر یک ساله، خودروهای شاهین، تیبا صندوقدار و تیبا۲، ساینا و کوییک دنده ای، سایپا۱۵۱، کوییک.اس، ساینا.اس و کوییک.آر عرضه خواهند شد.

با هدف عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی و کم کردن نقش واسطه ها در بازار خودرو، محدودیت های قبلی برای ثبت نام در این طرح های فروش نیز در نظر گرفته شده است.

هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این طرح های فروش به شبکه نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید:

فروش پنج خودروی محصول بهمن موتور و کرمان موتور در بورس کالا از هفته آینده+فیلم
آغاز خرید و فروش خودرو در بورس کالا از امروز
فروش فوق العاده جک S5 و جک J4 کرمان موتور +جزئیات فروش و جدول

ثبت دیدگاه

 • ۰۰۹۰

  تاریخ : ۹ - اسفند - ۱۳۹۹

  بار الهی نظری به سوی ما کن خسته شدم انقد ثبت نام کردم ??


 • سعید

  تاریخ : ۹ - اسفند - ۱۳۹۹

  چرا ماشینهای که یک سال پیش ثبت‌نام شده رو نمی‌دید اگه این قدر ماشین دارید یک سال سایینا ابشنال ثبت‌نام کردم بهمن دعوت نامه آمد رفتم همه پول ماشین رو دادم میگن ابشنال تولید نشده معمولی میدیم آن هم یک ماه دیگ این یک ماه پولت حساب نمیشه کو عدالت


 • علی

  تاریخ : ۱۰ - اسفند - ۱۳۹۹

  خسته شدیم اللهی امام عصر عج ظهور کنه و به حساب دروغ گویان برسه


 • حسرت ایرانی

  تاریخ : ۱۰ - اسفند - ۱۳۹۹

  آمییییییییییییین
  یارب العالمیییییین??????